banner13

banner12

banner38

banner35

“SÖZLÜ” YARIM BIRAKTI “ÖZTÜRK” TAMAMLIYOR

27 Eylül 2015 Pazar 13:16
Bu haber 3000 kez okundu

Yapılmadığı halde yapılmış gibi gösterilen yürüyüş yoluna başkan Alemdar ÖZTÜRK el attı.

'SÖZLÜ” YARIM BIRAKTI 'ÖZTÜRK” TAMAMLIYOR
           Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, önceki dönemde yapılmış gibi gösterilen ancak yapılmayan yürüyüş yoluna el atarak Ceyhan Belediyesi olarak bu hizmeti Ceyhan’a kazandıracaklarını söyledi.

        YAPILMADIĞI HALDE YAPILMIŞ GİBİ GÖSTERİLEN YÜRÜYÜŞ YOLUNA BAŞKAN ALEMDAR ÖZTÜRK EL ATTI

        Cumhuriyet Mahallesi DSİ kanalı yanındaki bin 551 metre uzunluğunda ve 17 metre genişliğindeki yürüyüş yolunun, bir önceki dönemde ihalesinin dahi verildiğini ve yapılmış gibi gösterildiğini belirten Başkan Alemdar Öztürk “ işte mahalle muhtarımız ve mahalle sakinlerimiz de buradalar bakın yapılan bir şey görebiliyor musunuz? ”  Dedi.

        BELEDİYEMİZİN ZARARA UĞRATILMASINA MÜSAADE ETMEYECEĞİZ

        Yapılmış gibi gösterilen yürüyüş yolunun Ceyhan Belediyesi tarafından yapılması gereken tüm işlemlerini üstlenerek tamamlama kararı aldıklarını belirten Başkan Alemdar Öztürk “ Ceyhan halkının bize verdiği desteği yine ilçemizin âli menfaatleri için kullanıyoruz. Belediyemizin zarara uğratılmasına asla müsaade etmeyeceğiz. Bizden önceki dönemde yapılmadığı halde yapılmış gibi gösterilen bu yolu, Allah’ın izniyle 1 ayda tamamlayıp Ceyhanlı hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız.” diye konuştu.

        Cumhuriyet Mahallesi sakinleri ise yürüyüş yolunun yapılması konusunda çalışma başlatan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk’e teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdi.

 


K@rdelen Haber Ajansı

Yorum Gönder