banner13

banner12

banner38

banner35

CEYHAN BELEDİYESİNDE BAYRAMLAŞMA

26 Eylül 2015 Cumartesi 15:17
Bu haber 2788 kez okundu

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk hizmet binasında düzenlenen bayramlaşma törenine katıldı

CEYHAN BELEDİYESİNDE BAYRAMLAŞMA
       Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk hizmet binasında düzenlenen bayramlaşma törenine katıldı. Bayramlaşmaya Ak Parti ilçe başkanı Süleyman Ulu,Yumurtalı AK Parti ilçe başkanı Sami Karnas, Ceyhan Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy.  Garnizon Komutanı Askerlik Şube Başkanı Binbaşı Murat Kütükçü,İlçe Emniyet Müdürü Bülent Tırnaksız, Ceyhan Ticaret Odası başkanı Şeref Can, Ziraat Odası başkanı Muhammet Bulut, İlçe Milli eğitim Müdürü Memduh Topuz ile birlikte Belediye meclis üyeleri. ve belediye personeli ve vatandaşlarla bayramlaştı.

BARIŞ VE KARDEŞLİK EN BÜYÜK DİLEĞİMİZDİR

Başkan Alemdar Öztürk Belediye Meclis üyeleri ve belediye personelinin bayramını kutladı ve yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı.," Mübarek Kurban  vesilesiyle yaşanılan barış, kardeşlik ve bereket gibi güzelliklerin bir ömür boyu devam etmesi en büyük dileğimizdir.dedi

Başkan Öztürk  'dargınların barıştığı, dayanışma ruhunun yoğunlaştığı, birlik ve beraberlik hislerinin pekiştiği bu bayramda da milletçe birbirimizle sevgi ve sevinçle kucaklaşmalıyız' dedi.

VATANDAŞLARA NE SÖZ VERDİYSEK YERİNE GETİRİYORUZ

Başkan Alemdar Öztürk  vatandaşlarımıza ne söz verdiksek hepsini bir,bir yerine getireceklerini ifade eden Başkan Öztürk Ceyhan’ın sorunlarını çözmede hep birlikte gayret içerisinde olacaklarının altını çizdi.

        Başkan Alemdar Öztürk halkın huzur ve güvenli bir şekilde bayram geçirmeleri için tün tedbirleri aldıklarını ve Belediye ekiplerinin 24 saat görevleri başında olduğunu belirtti.

 

 

 

 

 

 

 


K@rdelen Haber Ajansı

Yorum Gönder