banner13

banner12

banner38

banner35

MHP Kadın Kolları Genel Başkanı NEVİN TAŞLIÇAY, MHP Kadın Kolları İl Başkanı Olmayan Şehir Osmaniye’ye Geliyor

14 Şubat 2018 Çarşamba 14:46
Bu haber 1230 kez okundu

MHP Kadın Kolları Genel Başkanı NEVİN TAŞLIÇAY, MHP Kadın Kolları İl Başkanı Olmayan Şehir Osmaniye’ye Geliyor

MHP Kadın Kolları Genel Başkanı NEVİN TAŞLIÇAY, MHP Kadın Kolları İl Başkanı Olmayan Şehir Osmaniye'ye Geliyor
banner37
Kadınlık onurunu, insanlığın onuru mertebesinde gören bir liderdir bizim hemşehrimiz medarı iftiharımız Sayın Devlet Bahçeli.

“Kahraman ve fedakar Türk kadınının hak ettiği yerlerde olması, layık olduğu sosyal, siyasal ve ekonomik sıçramalar yaşaması bizim tehir edemeyeceğimiz bir gayedir” diyor Devlet Bey bir Kadınlar Günü mesajında.

“Kadınlar milletimizin ruhudur” diyor başka bir konuşmasında Türkmen Beyi.

“Ailesine katkı sağlamak uğruna nasır tutmuş elleriyle, şehit evladını vatan toprağına uğurlarken döktüğü gözyaşlarıyla, umudun hiç eksik olmadığı bakışlarıyla, duanın ve iyi dileklerin çağlayan gibi aktığı sözleriyle kadınlar milletimizin ruhu olmuştur.”

Arşivimize döndüğümüzde kadınlarımıza dair binlerce değil on binlerce muhteşem iltifatı adeta avuçlarımıza, gönlümüze, yüreğimize koyan bir lider Sayın Devlet Bahçeli.

Bereketli dağların eteklerinde kurulan bu nadide şehrin yiğit evladı Sayın Devlet Bahçeli beyefendinin memleketi Osmaniye, Şehitler Diyarı Osmaniye.

Milli Mücadelenin yiğit kahramanı Rahime Onbaşı’yı hatırla(t)mazsak bir şeyler eksik kalabilir. Kurtuluş Savaşımızın en kritik anında ayağa kalkan bir kahraman Rahime Onbaşı. Ayağa kalkan ve haykıran bir kahraman, siperdeki erkeklere “Ben kadın olduğum halde savaşıyorum sizlere ne oluyor” diyen ve Kurtuluş çerağını yeniden yakan bir kahraman alnına ışıklar vuran bir kahraman.

Şimdi günümüze dönelim Devlet Bey’in memleketinde 40 gündür malum il başkanı Kadın Kolları Başkanını atamıyor. Neden? Niçin? Cevap yok.

40 gün önceye dönelim çok mu zor bir kadın kolları il başkanı bulmak. O kadar fedakar, cefakar kadınımız ülküdaşımız var ki. Bu işi hınca hıç dolu bir salonda insanımızı onure ederek "görev değişimi" bayrak yarışı olarak yapmak plaketlerle, teşekkürlerle yapmak ALLAH AŞKINA ÇOK MU ZOR. 

“Taşın altına elinizi koyun” dense gövdesini yüreğini koyacak o kadar insanımız var ki.

Yarın MHP Kadın Kolları Genel Başkanı bir dizi ziyaretler için Osmaniye’mizi Devlet Bey’in memleketini ziyaret edecek muhtemeldir ki parti binasına çıkacak ve malum il başkanını ziyaret edecek.

40 gündür il kadın kolları başkanı ata(ya)mayan Melih Loş beyefendi hazretleri MHP Kadın Kolları Genel Başkanının yüzüne nasıl bakacak çoook merak ediyorum.

ALİ İMAT

 

 

Yorum Gönder