banner13

banner12

banner38

banner35

Mikro Cerrahi Yöntemle Başarılı Bir Ameliyat Daha

16 Aralık 2017 Cumartesi 17:26
Bu haber 1922 kez okundu

Mikro Cerrahi Yöntemle Başarılı Bir Ameliyat Daha

Mikro Cerrahi Yöntemle Başarılı Bir Ameliyat Daha
banner37
Osmaniye Özel İbn-i Sina Hastanesinde bel fıtığı hastası Müşerref Akgül’e vida konulmadan mikro cerrahi yöntemle başarılı bir operasyonla yapıldı.

Operasyonu gerçekleştirilen Beyin Cerrahi Uzmanı Operatör Dr. Resul Emin Börklü, İbn-i Sina Hastanesinde mikro cerrahi yönteminin uygulandığını belirtti.

Börklü açıklamasına şu şekilde devam etti;  ‘’Belinde ve bacağına vuran ağrıları olan hastamız Müşerref Akgül hanımefendi bize gelmeden önce başka bir hastanede bel fıtığına yönelik vida cerrahisi önerilmiş. Kendisi bize geldikten sonra muayenesi yapılarak Lomber MR ( Bel Emarı ) değerlendirildi. Hastamıza vida cerrahisine gerek kalmadan mikro cerrahi yöntemle yaklaşık 3 cm lik bir yerden dikiş olmadan bel fıtığı ameliyatını gerçekleştirdik. Hastamız tekrar sağlığına kavuştu.’’Dedi.

Tedavisinin ardından taburcu edilen Müşerref Akgül ise, Daha önce başka yerlerde rahatsızlığım için vida takılması önerildi. Ancak doktorumuza kontrole geldiğimde mikro cerrahi yöntemiyle tedavi olabileceğimi belirttiğinde çok mutlu oldum. Beyin Cerrahisi Uzmanı Operatör Dr. Resul Emin Börklü’ nün gerçekleştirdiği ameliyattan dolayı vida konulmadan sağlığıma kavuşmanın mutluluğunu içerisindeyim. Böyle problemleri olan hastalara Dr. Resul Emin Beyle mutlaka görüşmesini tavsiye ediyorum. Şeklinde konuştu

Yorum Gönder

Toplam Yorum Sayısı 1

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

HAFİZE Memili 2 yıl önce yorumlandı

Merhaba doktor bey bende 3tane fıtık var 5ayı geçti dayanılmaz Ağrı'larım var ilaçların zerre faydası olmuyor KADİRLİ devlet hastanesi beyin cerrahı ameliyatlık değilsin dedi 7mart hastanesi beyin cerrahı Mutlu alımlı ameliyatlık değilsin dedi artı fizik tedavi doktoruda ameliyata gerek yok dedi 1ay fizik tedavi gördüm ama Ağrı'm aynı dayanılmaz bana yardımcı olun lütfen

0 Kişi beğendi.