banner13

banner12

banner38

banner35

Vali Coşkun’dan Şehitlerimizin Ailelerine Ziyaret

03 Mart 2018 Cumartesi 13:50
Bu haber 338 kez okundu

Vali Coşkun’dan Şehitlerimizin Ailelerine Ziyaret

Vali Coşkun'dan Şehitlerimizin Ailelerine Ziyaret
banner37
Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun ve eşi, gazilerimizi ve şehitlerimizin ailelerini evlerinde ziyaret ettiler. Şehit Polis Memuru Kemal Yılmaz Korkmaz ve Şehit Polis Memuru Mehmet Çatal’ ın aileleri ile Kore Gazisi Faruk Durmuş ve Gazi Polis Memuru Ahmet Aktaş’ı ziyaret eden Vali Coşkun’un ziyaretlerinde İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hamit Coşkun da yer aldı.
 
Şehitlerimizin aileleri, gazilerimiz ve aileleri ile bir süre sohbet eden Vali Ömer Faruk Coşkun, “Şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabırlar diliyorum. Gazilerimize de aileleri ile birlikte sağlıklı ve uzun bir ömür temenni ediyorum. “Şehitlerimizin aileleri ve gazilerimiz bizlere emanettir. Şehitlerimizin ailelerine ve gazilerimize her zaman gönlümüz ve kapımız onlara daima açıktır” diye konuştu.
 
Vali Coşkun, ziyareti sırasında şehitlerimizin aileleri ve gazilerimize üzerinde “Vatan Size Minnettardır” yazılı duvar saati hediye etti.  Ziyaretleri sırasında çocuklar ile de ayrıca ilgilenen Vali Coşkun, çeşitli hediyeler verdi.

Gazilerimiz ve şehitlerimizin aileleri Vali Ömer Faruk Coşkun’a ziyareti nedeniyle teşekkür ettiler.
ALİ İMAT
HABER80 GAZETESİ
www.seksenincisehir.com 

Yorum Gönder