banner13

banner12

banner38

banner35

Vali Coşkun’dan, Raufbey Mahallesi Muhtarlığına Ziyaret

15 Mart 2018 Perşembe 09:49
Bu haber 435 kez okundu

Vali Coşkun’dan, Raufbey Mahallesi Muhtarlığına Ziyaret

Vali Coşkun'dan, Raufbey Mahallesi Muhtarlığına Ziyaret
banner37
Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, Raufbey Mahallesi Muhtarlığını ziyaret etti. Vali Coşkun’un ziyaretinde İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman da bulundu.  Raufbey Mahallesi Muhtarı Süleyman Abasıkeleş ile bir süre görüşen Vali Coşkun, yapılan çalışmalar ve Mahalle hakkında bilgi aldı.  Vali Coşkun, ziyaret sırasında orada bulunan Osmaniye Merkez Muhtarları Derneği Başkanı Ahmet Özener ve Şirinevler Mahalle Muhtarı Osman Yavuz Ataş ile de bir süre sohbet etti.
Vali Coşkun, ziyareti sırasında yaptığı açıklamada, “Muhtarlıklarımıza yaptığımız ziyaretler devam ediyor. Bugün de Raufbey Mahallesi Muhtarlığımızı, mahalle sakinlerimiz tarafından muhtarımıza iletilen ya da muhtarımız tarafından tespit edilen sorun, talep ve ihtiyaçları Muhtarımızdan dinlemek üzere ziyaret ediyoruz. Dile getirilen talepleri birlikte istişare edeceğiz ve çözüm için hep beraber gayret göstereceğiz” dedi.
Raufbey Mahallesi Muhtarı Süleyman Abasıkeleş, Vali Ömer Faruk Coşkun’a, ziyareti nedeniyle, tüm mahalle sakinleri adına teşekkür etti.
ALİ İMAT
HABER80 GAZETESİ
www.seksenincisehir.com 

Yorum Gönder