banner13

banner12

banner38

banner35

VALİ BEY'DEN ŞEHİT ÖĞRETMEN YASEMİN TEKİN'İN ANNESİNE ZİYARET

15 Kasım 2019 Cuma 12:49
Bu haber 281 kez okundu

Vali Bey’den Şehit Öğretmen Yasemin Tekin’in Annesine Ziyaret

VALİ BEY'DEN ŞEHİT ÖĞRETMEN YASEMİN TEKİN'İN ANNESİNE ZİYARET
Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, Bitlis’in Ahlat ilçesi Düzköy Erikli İlkokulunda öğretmenlik görevini sürdürürken, eşi Bayram Tekin ve üç yaşındaki kızı Betül Tekin ile birlikte, bölücü terör örgütü mensupları tarafından 25 Ekim 1993 tarihinde şehit edilen Yasemin Tekin’in annesi Hatice Aykan, kız kardeşi Ayşe Halitoğlu ve Eşi Fuat Halitoğlu'nu evinde ziyaret etti. Ziyarette Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hamit Coşkun, Şehit Yasemin Tekin Ortaokulu Müdürü Halil Avcı ve Şehit Yasemin Tekin İlkokulu Müdürü Erhan Ceylan da yer aldı.
Şehidimizin annesi ile bir süre görüşen Vali Ömer Faruk Coşkun, yaklaşan öğretmenler günü nedeniyle ilimizin öğretmen şehidi Yasemin Tekin’in annesini ziyaret ettiklerini ifade ederek, “Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Mekânları cennet olsun. Şehit Yasemin Tekin öğretmenimiz nezdinde bütün şehit öğretmenlerimizi ve tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum.” dedi.
Şehidimizin annesi Hatice Aykan, ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederek, ziyareti nedeniyle Vali Coşkun’a teşekkür etti.
ALİ İMAT
HABER80 GAZETESİ 

Yorum Gönder