banner13

banner12

banner38

banner35

Türkiye Gazeteciler Federasyonu’ndan Kadir Başkan’a Ziyaret

23 Şubat 2018 Cuma 16:43
Bu haber 322 kez okundu

Türkiye Gazeteciler Federasyonu’ndan Kadir Başkan’a Ziyaret

Türkiye Gazeteciler Federasyonu'ndan Kadir Başkan'a Ziyaret
Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti’nin organizasyonunda gerçekleşecek olan Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF)  56’ncı Başkanlar Konseyi Toplantısı Osmaniye’de yapılıyor.

Osmaniye’nin tanıtılmasına büyük katkıları olacak etkinliğe Türkiye’nin hemen her ilin gazeteci cemiyet başkanları, basın mensupları ve birçok bürokratın katılacağı kaydedildi.

Etkinlik kapsamında Osmaniye’ye gelen TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca, yönetim kurulu üyeleri, Türkiye Gazeteciler Cemiyetleri Basın Vakfı Yönetim Kurulu Üyeleri, Anadolu Spor Gazetecileri Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri,  Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İsrafil Avcı ve yönetim kurulu üyeleri Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara’yı makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette Ülkemizin her ilinden cemiyet başkanlarımızı ve basın mensuplarını Osmaniye’mizde görmekten şeref duyuyoruz diyen Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara; “Yapacak olduğunuz 56. Başkanlar konseyi toplantısı vesilesiyle şehrimizin tanınması ve tanıtılması açısından çok önemsediğimiz bu toplantıyı tertiplediğiniz için hepinize şükranlarımı sunuyorum. Osmaniye her geçen gün biraz daha büyümekte olan bir il. Umut ediyoruz ki devletimizin imkanları ve yerel kaynaklarımızın ve Jeostratejik konumuzun bizlere sağlamış olduğu avantajları iyi kullanarak ülkemizin gelişmiş illerinden bir tanesi olma yolunda hızla ilerliyoruz. Bu konuda çabalarımız, projelerimiz ve hizmetlerimiz var. Osmaniyemizin büyümesi ve geleceğe daha güvenilir bir şehir olarak hazırlanabilmesi noktasında el birliği ile bütün sivil toplum kuruluşlarıyla beraber uyum ve hoşgörü içerisinde çalışmaktayız. Osmaniye’de olduğunuz için şehrim, şahsım ve hemşerilerim adına hoş geldiniz diyor saygılar sunuyorum.” İfadelerini kullandı.

Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca yaptığı konuşmada; “Osmaniye’ye ayrı bir önem veriyoruz. Son üç yıl içerisinde birçok etkinlik yaptık ama 56. Başkanlar Konseyinin Osmaniye’de yapılmasını ve Osmaniye’nin tanıtımı yönünden çok önemli olduğunu düşünüyorum. Etkinlikler muhteşem hazırlanmış. Sizlere vermiş olduğunuz desteklerden dolayı çok teşekkür ediyorum.” Dedi.

Ziyaret sonunda konuklar Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara’ya çeşitli hediyeler takdim ettiler.   

Yorum Gönder