banner13

banner12

banner38

banner35

ŞEHİTLER DİYARI OSMANİYE 12 GÜNDE 4. ŞEHİDİNİ UĞURLADI

13 Ağustos 2015 Perşembe 15:38
Bu haber 2975 kez okundu

Osmaniye 12 günde 4. şehidi olan Jandarma Uzman Çavuş Fatih Gökşen'i son yolculuğuna uğurladı.

ŞEHİTLER DİYARI OSMANİYE 12 GÜNDE 4. ŞEHİDİNİ UĞURLADI
banner37
      Osmaniye 12 günde 4. şehidi olan Jandarma Uzman Çavuş Fatih Gökşen'i son yolculuğuna uğurladı.

      PKK'lı teröristlerin Diyarbakır'ın Özekli Köyü Jandarma Karakolu'na düzenlediği saldırıda, şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Fatih Gökşen memleketi Osmaniye'de toprağa verildi. Gökşen ile birlikte MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin memleketi Osmaniye 12 günde 4. şehidini uğurlamış oldu. Törene Osmaniye Belediye Başkanı Kadir KARA katılmadı. 

      Şehit için Osmaniye'nin Düziçi ilçesine bağlı Karagedik Köyü'nde tören düzenlendi. Karagedik İlkokulu bahçesindeki törene, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Osmaniye Valisi Kerem Al, 10. Tanker Üs Komutanı Tuğgeneral Bekir Ercan Van, Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Aytekin Şahin, Osmaniye milletvekilleri Ruhi Ersoy, Suat Önal, Mücahit Durmuşoğlu, şehidin ailesi ve vatandaşlar katıldı.

      Şehidin 10 yaşındaki büyük oğlu Kutay Gökşen, babasının tabutuna sarılıp "Gitme babam" diyerek uzun süre ağladı. Tören alanından mezarlığa kadar babasının al bayrağa sarılı tabutunun yanından ayrılmayan Kutay, sık sık tekbir getirdi.

      Şehidin babası Ahmet Gökşen de oğlunun tabutuna son kez sarılarak gözyaşı döktü. Şehidin 6 aylık oğlu Muhammed ise her şeyden habersiz polislerin kucağında babasını son yolculuğuna uğurladı. Şehit Gökşen, okul bahçesindeki törenin ardından köy mezarlığında dualarla toprağa verildi.

 

Yorum Gönder