banner13

banner12

banner38

banner35

Radyo 80’den Polis Haftasına Özel Yayın

14 Nisan 2018 Cumartesi 14:14
Bu haber 896 kez okundu

Radyo 80’den Polis Haftasına Özel Yayın

Radyo 80'den Polis Haftasına Özel Yayın
banner37
Türk polis teşkilatının kuruluşunun 173. yıldönümü nedeniyle Osmaniye’de yayın yapan Radyo 80’den polislerimize destek geldi.

Radyo 80 Genel Yayın Yönetmeni ve Havadan Sudan programı yapımcısı ve sunucusu Hakkı Yılmaz, milletimizin can ve mal güvenliğini sağlamak adına büyük bir fedakârlık örneği sergileyen polislerimize destek ve moral vermek amacıyla polis kıyafetiyle “Polis Haftası Özel Yayını” yaptı.

Polislerimizin kutsal vatan topraklarımızın dört bir yanında büyük bir özveri ile çalıştığını, milletimizin huzur ve güvenliği için hiçbir fedakârlıktan kaçınmadığını belirten Hakkı Yılmaz, “Vatan için, bayrak için, devlet için, millet için gece gündüz demeden, huzur ve güvenliğimizi sağlayan kahraman polislerimize selam olsun. Milletimizin duaları ve desteği her zaman onlarla beraberdir” dedi.

Polislerle canlı telefon bağlantılarının yapıldığı ve kahramanlık türkülerinin yayınlandığı programda aziz şehitlerimiz içinde dua edildi. Radyonun sosyal medya hesaplarından görüntülü olarakta yayınlanan ve yaklaşık üç saat süren yayında dinleyicilerden, polislerden ve polis ailelerinden gelen yüzlerce mesajlara da yer verildi.

Kurulduğu 10 Nisan 1845 tarihinden bugüne kadar ülkemizde huzur ve düzenin bozulmaması ve bizlerin güvenli bir şekilde yaşamını sürdürebilmesi için gece gündüz fedakârca görev yapan, Türk Polis Teşkilatının 173. Yılı kutlu olsun.

 

Yorum Gönder