banner13

banner12

banner38

banner35

Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun’un 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı

08 Mart 2018 Perşembe 15:49
Bu haber 411 kez okundu

Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun’un 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı

Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun'un 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı
Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla yazılı bir mesaj yayımladı.

Vali Ömer Faruk Coşkun mesajında, “Hayatın her alanında, sevgiyi, fedakârlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınlarımız, huzurlu ve sağlıklı bir toplumun temel taşlarıdır. Bu bağlamda aile kurumunun temeli, değerlerimizin temsilcisi, taşıyıcısı ve koruyucusu olan kadınların, hayatın bütün alanlarına etkin bir şekilde katılmalarına imkân sağlayacak şartları hazırlamak, her türlü ayrımcılığa karşı mücadele etmek, kadın erkek herkesin sorumluluğudur.

Millet ve Devlet yapımızın odağında yer alan tüm zor şartlarda fedakârlıklarını esirgemeyen kadınlarımızın hayatın her alanında çalışmalarıyla elde ettiği başarılar her geçen gün artmaktadır.

Sahip oldukları hakları en iyi biçimde kullanan kadınlarımızın, ülkemizin gelişmesine büyük katkılarının bulunduğu bir gerçektir. Bugün, bilim, siyaset, eğitim, kültür-sanat ve iş dünyasında hepimizi gururlandıran, başarılarıyla adından söz ettiren kadınlarımız, geleceğe ilişkin en büyük güvencemizdir.

“Cennet annelerin ayakları altındadır” buyruğuna bizleri muhatap kılan bir anlayışın mensupları olan bizler, bugüne kadar kadınlara yönelik her türlü şiddetin, ayrımcılığın ve istismarın karşısında olduğumuz gibi bundan sonra da olmaya devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta ülkemizin bekası için en sevdiklerini, yavrularını seve seve dualarla cepheye uğurlayan annelerimiz olmak üzere, bütün kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nü kutluyor, saygılar sunuyorum” dedi.
ALİ İMAT
HABER80 GAZETESİ
www.seksenincisehir.com 

Yorum Gönder