banner13

banner12

banner38

banner35

OSMANİYE İÇİN GÖNÜLLÜYÜZ, ÇÜNKÜ BİZ VARIZ

30 Nisan 2015 Perşembe 14:56
Bu haber 2774 kez okundu

Şehrimizi kirletmiyor, birlikte temizliyoruz kampanyası

OSMANİYE İÇİN GÖNÜLLÜYÜZ, ÇÜNKÜ BİZ VARIZ
banner37
        Osmaniye Belediyesi’nin ‘Osmaniye İçin Gönüllüyüz, Çünkü Biz Varız’ projesi kapsamında başlatılan ‘Şehrimizi Kirletmiyor, Birlikte Temizliyoruz’ kampanyası Alibeyli Mahallesi’nde başladı. Bu proje ile temiz bir çevre ile sağlıklı bir toplumu hedeflediklerini söyleyen Başkan Kadir Kara, birlikte yönetim ilkesi kapsamında toplumun tüm kesimleri ile birlikte bu kampanyayı başlattıklarını ifade etti.
        Bu kampanyayı yıl boyunca bazen muhtarlarla, bazen mahalle sakinleri ile bazen sivil toplum kuruluşları ile bazen öğrencilerle kısacası toplum tüm kesimleri ile birlikte yıl boyunca devam ettireceklerini dile getiren Başkan Kadir Kara, “Bu proje ile çevremizin korunması, geliştirilmesi, iyileştirilmesi ve çevre bilincinin aşılanmasına yönelik olumlu ve kalıcı davranış değişiklikleri kazandıracağız. Temizleyerek değil, temiz tutularak, temiz bir Osmaniye’de yaşayacağız. Bu kampanyamıza tüm halkımızın katılımını ve desteklerini bekliyorum” dedi.
        Alibeyli Muhtarı Hülya Önal ise mahalle muhtarlığı olarak bu kampanyayı desteklediklerini söyledi. Önal, kampanyayı mahallelerinden başlanılmasından dolayı büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade ederek, Başkan Kadir Kara’ya ve ekip arkadaşlarına teşekkür etti.
        Kampanya çerçevesinde Osmaniye Belediyesi Temizlik ve Park Bahçeler Müdürlüğü çalışanları ile birlikte gönüllü katılımcılar Alibeyli Mahallesi içerisindeki sokakları temizledi.

Yorum Gönder