banner13

banner12

banner38

banner35

OGC eski başkanı Gökhan Erkmen mezarı başında anıldı

25 Şubat 2018 Pazar 08:24
Bu haber 266 kez okundu

OGC eski başkanı Gökhan Erkmen mezarı başında anıldı

OGC eski başkanı Gökhan Erkmen mezarı başında anıldı
Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti’nin (OGC) organizasyonunda Osmaniye’de düzenlenen Türkiye Gazeteciler Federasyonu’nun 56. Başkanlar konseyi toplantısının ikinci gününde OGC eski başkanı Gökhan Erkmen’in mezarı ziyaret edildi.
TGF Başkanlar Konseyi Toplantısı’nın ardından Merhum Gökhan Erkmen mezarı başında anıldı. Asri Mezarlık’taki etkinliğe; OGC Başkanı İsrafil Avcı, Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) ve Gazeteciler Cemiyetleri Basın Vakfı Genel Başkanı Yılmaz Karaca, Genel Başkanvekili ve Anadolu Spor Gazetecileri Derneği Genel Başkanı İbrahim Erdoğan, Türk Dünyası Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Menderes Demir, Genel Başkan Yardımcısı İsmail Kahraman, Genel Sekreter Bayram Ekici ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra diğer illerden gelen cemiyet başkanları ile Gökhan Erkmen’in ailesi ve yakınları da katıldı.
OGC’nin eski başkanı Merhum Gökhan Erkmen’in mezarı başında düzenlenen etkinlikte İsmail Gümüş hoca tarafından Kur’an-ı Kerim okundu ve dua edildi. Gökhan Erkmen’in OGC Başkanlığı yaptığı dönemlerde çok iyi ilişkileri olduğunu aktaran TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca, “Gökhan bey kişilik olarak da çok iyi bir insandı. Cemiyetine olduğu kadar federasyonumuza da çok katkıları olmuştur. Kendisi unutulacak biri değildir. Burada bir kez daha rahmetle ve dualarla yad ediyoruz. Allah rahmet eylesin, mekanı Cennet olsun inşallah” dedi.
Gökhan Erkmen’i unutmalarının mümkün olmadığını ifade eden OGC Başkanı İsrafil Avcı da “Gökhan Erkmen başkanımız sadece başkanlık yapmadı. Birçok meslektaşımıza yardım elini uzatmış ve adeta babalık yapmıştır. Cemiyetimizin bugünlere gelmesinde de çok büyük katkıları olmuştur. Biz de en azından dualarla yad edip, ona olan vefa borcumuzu ödemek istedik. Allah rahmeti ile muamele etsin, mekanı Cennet olsun” diye konuştu.
Yapılan duaların ardından Gökhan Erkmen’in mezarı karanfillerle süslendi. Erkmen ailesi de düzenlenen etkinlikten duydukları memnuniyeti belirterek, katılımcılara teşekkür edip ikramlarda bulundu.
Ali Celal KAYMAK

Yorum Gönder