banner13

banner12

banner38

banner35

KADİR KARA’NIN 10 KASIM MESAJI

09 Kasım 2018 Cuma 12:49
Bu haber 936 kez okundu

KADİR KARA’NIN 10 KASIM MESAJI

KADİR KARA'NIN 10 KASIM MESAJI
banner37
Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 80. Yıl dönümü nedeni ile mesaj yayınladı.

Belediye Başkanı Kadir Kara mesajında; “Gazi Mustafa Kemal Atatürk, yaşamı boyunca, kendisini, varlığından güç aldığı büyük milletimize adayan kahraman bir komutan, büyük bir devlet adamıdır. Atatürk, Ülkemizin içinde bulunduğu en zor zamanlarda, kararlılığın, azmin, sabrın timsali olmuştur. Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları, milletimizi esaret altına almak isteyenlere ülkemizin her köşesinde ve dünyanın her yerinde hak ettikleri cevabı fazlasıyla vermiştir. Şehit kanlarıyla sulanmış bu kutsal topraklarda ‘Ezan Dinmez Bayrak İnmez’ diyerek karanlık odaklara karşı mücadelemiz son nefesimize kadar sürecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle, vefatının 80. Yıl dönümünde Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tüm silah arkadaşlarını, vatanımız uğruna canlarını ve kanlarını hiçe sayan tüm şehitlerimizi, gazilerimizi rahmet minnet ve şükranla anıyorum.“ dedi.

Yorum Gönder