banner13

banner12

banner38

banner35

Kadir Kara, Polis Teşkilatının Kuruluş Yıldönümünü Kutladı

09 Nisan 2018 Pazartesi 17:11
Bu haber 994 kez okundu

Kadir Kara, Polis Teşkilatının Kuruluş Yıldönümünü Kutladı

Kadir Kara, Polis Teşkilatının Kuruluş Yıldönümünü Kutladı
Osmaniye Belediye Başkanı Türk Polis Teşkilatının kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara mesajında; “1845’ten bugüne vatanı ve milleti uğruna canlarını vermekten bir adım dahi geri durmayan kahraman polis teşkilatımızın bugün kuruluşunun 173’üncü yıldönümü.

Devletimizin ve milletimizin güvenliğinin teminatı olan polis teşkilatımızın Osmaniye’de ve tüm Türkiye’de mesai saati gözetmeksizin üstün çalışma ve başarıları takdire şayandır.  Aziz Türk Milletinin dualarının her an üzerlerinde olan polis teşkilatımız ve tüm kahraman güvenlik güçlerimiz sayesinde ülkemiz kısa sürede şer odaklarından temizlenerek inşallah refaha kavuşacaktır. 

Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin bütünlüğü ve Aziz Türk Milletinin birlik,huzur ve refahı için her an görevde olan polis teşkilatımızın, kahraman güvenlik güçlerimizin millet olarak daima yanında ve arkasında olduğumuzu bir kez daha ifade etmek istiyorum.

Osmaniye’miz ve Tüm Ülkemizin güvenliği için üstün gayret göstererek özveriyle görevlerini icra eden polislerimizi tebrik ediyor, tüm şehitlerimizi, gazilerimizi şükran ve rahmetle yad ediyorum.”
ALİ İMAT 
HABER80 GAZETESİ
www.seksenincisehir.com 

 

Yorum Gönder