banner13

banner12

banner38

banner35

Kadir Kara Helva Dağıttı

14 Nisan 2018 Cumartesi 13:57
Bu haber 983 kez okundu

Kadir Kara Helva Dağıttı

Kadir Kara Helva Dağıttı
Osmaniye Belediyesi, merkezde bulunan çeşitli camilerde vatandaşlara irmik helvası ikram etti. Osmaniye’de tüm camilerde vatandaşlar Miraç kandilini dualarla idrak etti. Müslüman aleminin en önemli gecelerinden biri olan Miraç kandilinde vatandaşlar camilere akın etti.

Alibeyli Camiinde kılınan namaz sonrası Belediye Başkanı Kadir Kara, vatandaşların kandili kutlayarak irmik helvası ikram etti. Başkan Kara ile sohbet eden vatandaşlar ikramlardan dolayı tüm emeği geçenlere teşekkür etti.

Tüm İslam aleminin Miraç Kandilini kutlayan Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara; “Mübarek Miraç gecesinin Osmaniyeli hemşerilerimize, vatanımıza, milletimize, ülkemize, Türk ve İslam dünyasına ve insanlık alemine hayırlar getirmesini Cenab-ı Mevla’dan niyaz ediyoruz.

Özellikle son zamanlarda bölgemizde yaşanan sıkıntılar ve mazlumların çekmiş olduğu acıların sona ermesi adına hep birlikte dua ettik.

Bir an önce bu sıkıntıların sona ermesi ülkemizin ve bölgemizin rahatlaması adına da Allahın izni ve inayetiyle inşallah bu gecenin vesile olacağına bütün kalbimle inanıyorum.

Osmaniyeli hemşerilerimin Miraç Kandilini şahsım Alibeyli Camiinden hemşerilerimizle ve değerli parti başkanlarımızla birlikte kutluyor, selam saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum.

Alibeyli Camiinde düzenlenen helva ikramına Başkan Kadir Kara ile birlikte, MHP İl Başkanı Ahmet Melih Loş ve yönetimi, MHP Merkez İlçe Başkanı Ümmet Kaya ve yönetimi, Ülkü Ocakları İl Başkanı Hasan Şahin Ceylan ve yönetimi katıldılar.

 

Yorum Gönder