banner13

banner12

banner38

banner35

KADİR BAŞKAN ŞAŞIRTTI, ZABITANIN İŞİ ANKET Mİ?..

11 Kasım 2018 Pazar 15:08
Bu haber 781 kez okundu

KADİR BAŞKAN ŞAŞIRTTI, ZABITANIN İŞİ ANKET Mİ?..

KADİR BAŞKAN ŞAŞIRTTI, ZABITANIN İŞİ ANKET Mİ?..
banner37
Araştırma şirketlerine trilyonları ödeyen Osmaniye Belediye Başkanı Sayın Kadir Kara’nın ZABITA marifeti ile “BATTI ÇIKTI” anketi yaptırması MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli’nin memleketi Osmaniye’mizde şaşkınlıkla karşılandı!..

Cumhuriyet Meydanı civarındaki esnaf kardeşlerimize ZABITAYI gönderip “Osmaniye Belediyesi Devlet Bahçeli Alt Geçit Projesinden memnun musunuz?” diye sordurması, bazı esnafların çekingenlikle “Ne dememizi istersiniz?” diye cevap vermesi bazı esnafların ise “Yağmur yağınca memnun değiliz? Yağmur yağmadığı zaman çok memnunuz” diye cevap vermesi gülüşmelere yol açtı!..

1986 Aksaray- 2018 Osmaniye toplam 32 yıllık Belediye geçmişi olan 10 yıldır MHP Lideri hemşehrimiz, medarı iftiharımız Sayın Devlet Bahçeli’nin memleketi Şehitler Diyarı Osmaniye’mizde Belediye Başkanlığı yapan Kadir KARA’nın ZABITAYA anket yaptırması bu sırada da “İLETİŞİM VE TANITIM DANIŞMANLIĞI HİZMET ALIM İŞİ” marifeti ile bazı “ARAŞTIRMA ŞİRKETLERİNE” TRİLYONLARI vermesi Osmaniye kamuoyunda “Belediyenin Parası çarçur mu?” ediliyor sorusunu gündeme getirdi!..

Yorum Gönder

Toplam Yorum Sayısı 1

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Halil geckil 2 yıl önce yorumlandı

Eyüp sultan mah 5513 sokakta oturmaktayiz sokak araba park yerimi ne olduğu belli değil kaldırım işgal altında ne zabıta ne polis hiç uğrayan yok sayın başkan oy için korkma ilgilen eğer igilenmezsen bizi de kaybedersin...

0 Kişi beğendi.