banner13

banner12

banner38

banner35

Kadir Başkan, Osmaniyelileri yarın yapılacak olan 4. Off-Road şenliklerine davet etti

07 Nisan 2018 Cumartesi 12:21
Bu haber 610 kez okundu

Kadir Başkan, Osmaniyelileri yarın yapılacak olan 4. Off-Road şenliklerine davet etti

Kadir Başkan, Osmaniyelileri yarın yapılacak olan 4. Off-Road şenliklerine davet etti
banner37
Osmaniye Belediyesi ve Osmaniye Off Road kulübünün birlikte düzenlediği 4’üncü Off Road Şenlikleri yarın (8 Nisan) PAZAR günü Osmaniye Belediyesi Samet Aybaba İzci Kampı civarı off-road pistinde yapılacak.

Renkli ve muhteşem görüntülere sahne olacak şenliğe Türkiye’nin dört bir tarafından off-road tutkunlarının katılması bekleniyor.

Osmaniye Belediyesi 4’üncü offroad yarışları için Osmaniye’ye Türkiye’nin farklı şehirlerinden ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC)’nden özel tasarlanmış yüzlerce arazi aracı katılacağı kaydedildi.

BELEDİYE BAŞKANI KADİR KARA, “BU MUHTEŞEM HEYECANI HEP BİRLİKTE YAŞAYALIM”

Her yıl Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara’nın özel tasarlanmış araç ile test sürüşü yapmasıyla başlayan yarışlar bu yıl da izleyenlere görsel şölen yaşatacak.

Yarışların yapılacağı alanda incelemeler yapan Belediye başkanı Kadir Kara; “Coşku ve heyecan dolu 4. Off-road şenliklerinde ülkemizin her bölgesinden gelen misafirlerimizi Osmaniyemizde ağırlayacağız. Burada sadece bu sporu icra etmenin değil, sporla birlikte aynı zamanda, birlik ve beraberliğimizi sergileyeceğiz. Off-Road sporuna gönül vermiş değerli kardeşlerimize ve ülkemizin dört bir yanından gelen yarışmacılara şimdiden başarılar dilerken bu muhteşem heyecanı hep birlikte yaşamak için tüm hemşerilerimi davet ediyorum.“ ifadelerini kullandı.

ALİ İMAT
HABER80 GAZETESİ
www.seksenincisehir.com 

Yorum Gönder