banner13

banner12

banner38

banner35

İbrahim Çapar: “Ayrıştırıcı değil birleştirici bir seçim kampanyası yürüteceğiz”

12 Mayıs 2018 Cumartesi 10:46
Bu haber 1287 kez okundu

İbrahim Çapar: “Ayrıştırıcı değil birleştirici bir seçim kampanyası yürüteceğiz”

İbrahim Çapar: 'Ayrıştırıcı değil birleştirici bir seçim kampanyası yürüteceğiz”
banner37
Osmaniye İYİ Parti İl Başkanı İbrahim ÇAPAR 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimi dolayısı ile açıklamada bulundu.

İbrahim Çapar açılamasında şunları ifade etti:

“Saygıdeğer Osmaniyeli hemşerilerim Türkiye’yi yönetecek siyasi iradeyi seçmek için bir seçime gidiyoruz. Seçim atmosferine girdiğimiz bu günlerde bütün siyasi gruplar kendilerini vatandaşa anlatacaklar vatandaşlarımızda hangi siyasi parti kendisini daha iyi anlatırsa vekaletini ona verecektir.

Sevgili hemşerilerim yapılan seçimin gayesi ülkemizi daha ileri götürecek kadroları seçmektedir, yani halis niyetle yapılan bir fiildir, dolayısıyla seçim sürecinin iyi niyetle kırıp dökmeden yürütülmesi gerekir.

Biz İYİ PARTİ olarak olumlu, kırıcı, olmayan ayrıştırıcı değil birleştirici bir seçim proğramı yürüteceğimizi tahahhüt ediyoruz .

Neticede hepimiz Osmaniye’de yaşıyoruz, seçimler gelir geçer ama bizler yine Osmaniye’nin sokaklarında karşı karşıya gelir, selamlaşır hasbihal ederiz, siyaseten yapacağımız hatalar ilerde aramızda kırgınlıklar meydana getirebilir, gelecekte birbirimizin yüzüne kızgınlıkla değil sevgiyle bakabilmek için gelin bütün siyasi partiler el ele verelim kırıp dökmeden insanlarımızı taciz etmeden bir seçim takvimi yapalım, gerekirse bütün partilerin yöneticileri uygun bir zamanda bir araya gelip dostça geçecek bir seçim ortamı için, ortak bir fikir üretelim.

Bunu yaptığımız zaman bizim dışımızda bizlere mal olacak provakasyonlarıda önlemiş oluruz şehrimizin insanları birbirine düşman olmaz, unutmayalım bu aynı zamanda bir vebal ve sorumluluktur.

Mümkünse uygun bir günde ve mekanda bir araya gelip bu gibi konular görüşelim, eğer biz bunu yapacak olursak vatandaşlarında bizleri örnek alacağına inanıyorum. Yapılacak seçimlerin Osmaniye’mize ve Türkiyemize İYİlikler getireceğini temenni eder, saygılar sunarım.” dedi. 
ALİ İMAT
HABER80 GAZETESİ
www.seksenincisehir.com 

Yorum Gönder

Toplam Yorum Sayısı 1

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

İSMAİL çoğal 2 yıl önce yorumlandı

Siyasette böyle bir projenin Osmaniyeden başlaması bizim için bir gurur olur.Buna vesile olan kişilerinde tarih yazacaktır

0 Kişi beğendi.