banner13

banner12

banner38

banner35

Faruk Doğar, Osmaniye’yi Birincilik Kürsüsüne Taşıdı

19 Şubat 2018 Pazartesi 12:00
Bu haber 511 kez okundu

Faruk Doğar, Osmaniye’yi Birincilik Kürsüsüne Taşıdı

Faruk Doğar, Osmaniye'yi Birincilik Kürsüsüne Taşıdı
banner37

Trap Atış Müsabakasında Faruk DOĞAR, 125 atışta 115 tam isabetle TURNUVA BİRİNCİSİ oldu. Osmaniye’yi Kahramanmaraş’ta BİRİNCİLİK kürsüsüne çıkaran Faruk DOĞAR’ı candan kutluyoruz.

Kahramanmaraş’ın “12 Şubat Kurtuluş ve Fahri Gemci’yi Anma Trap Atıcılık Kupası” yarışlarına Osmaniye ilini temsilen katılan Osmaniye avcılar ve Atıcılar Spor Kulübü Başkanı Faruk DOĞAR başarılı atış performansı ile turnuva birincisi oldu.

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Başkanlığı ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ortaklaşa düzenlenen “12 Şubat Kurtuluş ve Fahri Gemci’ yi Anma Trap Atıcılık Kupası Büyükşehir Belediyesi Trap ve Skeet Atış Poligonunda gerçekleştirildi.

FARUK DOĞAR’I CANDAN KUTLUYORUZ

Yaklaşık 3 gün süren Trap yarışları için Türkiye’nin farklı illerinden gelen 65 lisanslı atıcı trap müsabakalarında yarıştı. Son derece çekişmeli ve heyecanlı geçen final atışları sonucu Büyük Erkeklerde Osmaniye’yi temsil eden Faruk DOĞAR, 125 atışta 115 tam isabetle BİRİNCİ oldu.Turnuvada Ali KOCABEY ikinci, Ali İhsan KAYA da üçüncü oldu.

Ayrıca, yarışmaya Osmaniye mizi temsilen katılmış olan;Osmaniye Avcılar Atıcılar Kulübü üyelerinden;Sadi Dartar, Mehmet Ünal,Fatih İspir, Ferhat Sançar ve Ali Doğar arkadaşlarımızı da yarışmada göstermiş oldukları özverili mücadeleden dolayıda ayrıca tebrik ediyoruz.

Veteran Erkeklerde Selçuk YÜZBAŞI(Adana), Genç Erkeklerde Mirsat İNCE (K.Maraş), Büyük Bayanlarda Safiye SARITÜRK(K.Maraş) ve Genç Bayanlarda Rümeysa Pelin KAYA kategorilerinde birinci oldular.

Osmaniye’yi Kahramanmaraş’taki trap atışlarında başarı ile temsil ederek kurtuluş kupası birincilik ödülü ile dönen Faruk DOĞAR’ı başarılarının devamı dileğiyle kutluyoruz.

DOĞAR: “OSMANİYE POLİGONUNUN TAMAMLANMASI İLE ÇOK BAŞARILI ATICILAR KENDİNİ GÖSTERECEK”

K. Maraş Kurtuluş Kupası Turnuvası Birincisi olan Faruk DOĞAR; yapımı planlanan Osmaniye Poligonunun bir an önce hizmete açılması ile Osmaniye’den çok başarılı atıcıların çıkacağına inandığını söyledi.

Hasan KILIÇ

Yorum Gönder