banner13

banner12

banner38

banner35

DEVLET BEY'İN MEMLEKETİNDE 3. İLÇEDE AYNI KADERİ YAŞADI “FESH“

18 Nisan 2017 Salı 22:37
Bu haber 2864 kez okundu

MHP Osmaniye teşkilatında hareketli günler devam ediyor. Düziçi, Merkez İlçe ve ardından Kadirli teşkilatı da fesh edildi.

DEVLET BEY'İN MEMLEKETİNDE 3. İLÇEDE AYNI KADERİ YAŞADI 'FESH'
banner37
       Milliyetçi Hareket Partisi Osmaniye teşkilatında malumunuz olduğu üzre Düziçi ilçe teşkilatının ardından Merkez İlçe teşkilatı fesh edilmiş biz bu şaşkınlığı daha atlatamadan şimdide Kadirli ilçe teşkilatının fesh edildiği haberini alıyoruz.
      Kongreye sayılı günler kala böyle bir yolun izlenmesi şaşkınlıkla karşılanırken bütün iradeyi elinde toplayan MHP Osmaniye İl Başkanı deneyimli siyasetçi Osmaniyelilerin "FAHRİ HOCASI" Fahri Kuyulu ağabeyimizin yükünün bir kat daha arttığı müşahede ediliyor.
      Merkez İlçe Başkanı arayışını sürdüren Fahri Hocamızın bunun yanı sıra Düziçi ilçe Başkanı ve yönetim kurulu listesi, şimdide Kadirli ilçe delegesi, Kadirli ilçe başkanı, Kadirli yönetim kurulunu oluşturma görevlerinin verilmesi yükünü dolayısı ile sorumluluğunu kat be kat arttırıyor.
      Fahri Hocamızın "Kongreler bitsin Ergenekon mevkininde 9 oğlak çevirip 9 davul eşliğinde 9 gece fakir fukarayı sevindireceğim Ali Baba." dediğini duyar gibiyiz. "1989 yılından MÇP'den beri olan hukukuma binaen bu espriyi yapıyorum muradım incitmek değil."
      Hasılı kelam bu sıkıntılı sürecin salimen geçirilmesini ve Türklüğün, Ümmetin sorumluluğunu omuzlarına alan Milliyetçi Hareketin ilçede, nahiyede, köyde, her yerde aslına rücu etmesini emin ellerde olmasını dilemekten, temenni etmekten ve dua etmekten başka bir şey düşmüyor bize. Dualarımız Türklüğün, Ülkümüzün ve ümmetin dirilişi üzerine olsun İNŞALLAH.
    
  ALİ İMAT
     HABER80 GAZETESİ 

Yorum Gönder