banner13

banner12

banner38

banner35

Cumhurbaşkanımız Osmaniye Belediyesi’ni Ziyaret Etti

26 Şubat 2018 Pazartesi 15:01
Bu haber 433 kez okundu

Cumhurbaşkanımız Osmaniye Belediyesi’ni Ziyaret Etti

Cumhurbaşkanımız Osmaniye Belediyesi'ni Ziyaret Etti
Ak Parti’nin 6’ncı Olağan İl Kongresi için Osmaniye’ye gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN kongre sonrasında, alicenaplık göstererek Osmaniye Belediyesi’ne de ziyarette bulundu. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara’yı makamında ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Belediye Hizmet Binası önünde Osmaniye Belediyesi Mehter Takımı konseri eşliğinde törenle karşılandı. Karşılamada Osmaniye Milletvekilleri, Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, Belediye Başkan Yardımcıları ve Belediye Meclis Üyeleri hazır bulundu. Mehter Takımı konserini beğeniyle izleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiyem şarkısını istedi.

Belediye Başkanlığının girişinde yer alan proje maketlerini dikkatle inceleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan,  Başkan Kara’dan belediye çalışmaları ile ilgili detaylı bilgiler aldı. Başkanlık makamında bizzat Belediye Başkanı tarafından Osmaniye Belediyesinin projeleri hakkında Sn. Cumhurbaşkanımıza bir sunum arz edildi. Sunumun ardından “Osmaniye’ye teşriflerinizle ve Belediyemizi ziyaretlerinizle bizlere onur verdiniz.” diyen Belediye Başkanı Kadir Kara, ”Osmaniye’de zatıâlinizi ağırlamaktan şeref duyduk.” ifadelerini kullandı.

Sunum sonrası, Belediye Başkanı Kara, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, “Sayın Cumhurbaşkanım Türk Milleti var olsun, kılıcınız daima keskin olsun.” diyerek, özel yapım Topkapı hançerini hediye olarak sundu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara’ya çini işlemeli tabak hediye etti.

Yaklaşık bir saat süren belediye ziyareti sonrasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan şehirden ayrıldı.
ALİ İMAT
HABER80 GAZETESİ
www.seksenincisehir.com 

 

Yorum Gönder