banner13

banner12

banner38

banner35

AYDIN ALBAK “ÇOCUKLAR BİZİM SON UMUDUMUZDUR”

05 Ekim 2019 Cumartesi 08:57
Bu haber 385 kez okundu

Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürü Aydın ALBAK, toplantıda yeni göreve başlayan 29 okul müdürü ve 81 müdür yardımcısıyla tek tek tanıştı.

AYDIN ALBAK 'ÇOCUKLAR BİZİM SON UMUDUMUZDUR”
banner37
   Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürü Aydın ALBAK, bu yıl ilk kez uygulanan Milli Eğitim Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen EKYS (Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Sınavı) İle Atanan okul müdürleri ve müdür yardımcıları ile Şehit Mehmet Ali Sarak Ortaokulu çok amaçlı salonunda düzenlenen tanışma toplantısına katıldı. Düzenlenen toplantıda Personel Şubeden sorumlu Müdür Yardımcısı Mılla KATIK'da hazır bulundu.
   Toplantıda yeni göreve başlayan 29 okul müdürü ve 81 müdür yardımcısıyla tek tek tanışan İl Milli Eğitim Müdürü Aydın ALBAK yöneticilere; "Kaybedecek hiçbir vaktimiz olmadığı gibi, feda edilecek hiçbir öğrencimiz de yoktur. Çocuklar bizim son umudumuzdur. Öğretmen öğrettiğine inanmalı, öğrenci ise öğrendiğine inanmalıdır.  Bu anlamda da yol göstericilik eğitim liderliği görevini üstlenen siz değerli yöneticilere aittir. Biz eğitimde sadece sınav odaklı değiliz aynı zamanda da hayat odaklıyız. Tüm paydaşlarla doğru ve özgür bir iletişim ağı kurmak zorundasınız. Bu nedenle öğrencilerimizin akademik başarısına önem verirken onların hayattan kopmalarına da izin vermemeliyiz. Çocuklarımızın ve öğretmenlerimizin haklarını koruyup gözeteceğinize inanıyor, yeni görevinizde başarılar diliyorum" dedi.
   Toplantı görüş ve öneriler görüşüldükten sonra İl Milli Eğitim Müdürü Aydın ALBAK okul yöneticileri ile tek tek tokalaşarak yeni görev yerlerine uğurladı.

Yorum Gönder