banner13

banner12

banner38

banner35

ARÇELİK A.Ş GENEL MÜDÜRÜ DİNÇER, OSMANİYE’DE

20 Eylül 2018 Perşembe 13:44
Bu haber 877 kez okundu

ARÇELİK A.Ş GENEL MÜDÜRÜ DİNÇER, OSMANİYE’DE

ARÇELİK A.Ş GENEL MÜDÜRÜ DİNÇER, OSMANİYE'DE
banner37
Arçelik A.Ş Genel Müdürü Can Dinçer ve ekibi Osmaniye Arçelik bayilerini ziyaret etti.

Beyaz Eşya Sektörünün önde gelen isimlerinden olan Arçelik A.Ş.’nin Genel Müdürü Cemal Can Dinçer ile bazı bölge yöneticileri, Osmaniye’de Arçelik bayilerini ziyaret etti.

Dinçer, ilk ziyareti Osmaniye Musa Şahin Bulvarı üzeri Gülbahçem siteleri altında yer alan Bayraktar Arçelik Bellona mağazasına yaptı.

Ziyarete Arçelik A.Ş. Genel Müdürü Can Dinçer, Türkiye Pazarlama Direktörü Mehmet Tüfekçi, Doğu Akdeniz Bölge Müdürü Ersan Demirkıran, Bayi Yönetmeni Serhat Yağan ve Adana Şube Müdürü Murat Bana katıldı.

Buradan ayrılan genel müdür Can Dinçer ve ekibinin ikinci durağı Devlet Bahçeli Bulvarı 2. Etap sonunda yeni açılan Davarcı Arçelik mağazası oldu. Ziyarette Davarcı Arçelik bayi personelleriyle sohbet eden eden Dinçer, daha sonra mağazayı gezdi.

Ara vermeden bayi ziyaretlerine devam eden Can Dinçer’in diğer durağı Arçelik Kabuller Concept mağazası oldu. Buraya ilk defa geldiğini söyleyen Genel Müdür Can Dinçer’in ziyaretten dolayı mutlu olduğunu dile getirdi. Bir süre idari kadro ve personellerle sohbet eden Dinçer mağazadan ayrıldı.

Yorum Gönder