banner13

banner12

banner38

banner35

Anadolu Basını, Vali Coşkun’u ziyaret etti

25 Şubat 2018 Pazar 08:27
Bu haber 313 kez okundu

Anadolu Basını, Vali Coşkun’u ziyaret etti

Anadolu Basını, Vali Coşkun'u ziyaret etti
banner37

Türkiye Gazeteciler Federasyonu’nun 22-25 Şubat tarihleri arasında Osmaniye’de düzenlenecek olan 56. Başkanlar Konseyi Toplantısı için kentimize gelen basın mensupları Vali Ömer Faruk Coşkun’a nezaket ziyaretinde bulundular.

Ziyaretin başında konuşan Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkanı Yılmaz Karaca, Vali Coşkun’a kendilerini kabul ettiği için teşekkür ederek, “En çalışkan cemiyetlerimizden biri olan Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti, 56. Başkanlar Konseyi Toplantımızı muhteşem başlattı. Ülkemizin içinde bulunduğu durum nedeniyle tabi ki bugünümüzü tamamen Zeytin Dalı Harekâtına adadık. Mehmetçiğimize ve meslektaşlarımıza destek vermek için saat 13.00’de buradan 50 kişilik başkanlar konseyi üyeleri olarak Hassa’ya hareket edeceğiz. Bu vesile ile hem teşekkür etmek hem de arkadaşlarımızı takdim etmek için sizi ziyaret ediyoruz. Bizi kabul ettiğiniz için teşekkür ediyoruz” dedi.

Vali Ömer Faruk Coşkun ise konuklarına ziyaretleri nedeni ile teşekkür ederek, “Öncelikle ilimize hoş geldiniz. 56. Başkanlar Konseyi Toplantısının, Osmaniye Gazeteciler Cemiyetimizin ev sahipliğinde, ilimizde düzenlenmiş olmasından memnuniyet duyuyoruz. Diliyorum ki Osmaniye’mizden güzel anılarla ayrılırsınız ve gittiğiniz yerlerde ilimizden söz edersiniz. Bu vesile ile ben de Türk Silahlı Kuvvetlerimizin Zeytin Dalı Harekâtında görev alan Mehmetçiklerimize Allah’tan yardım diliyorum. Güvenlik güçlerimizin mansur ve muzaffer olmasını Rabbimden niyaz ediyorum. İnşallah askerlerimiz kazasız belasız bir şekilde dönerler ve ailelerine kavuşurlar. Bu, elbette ülkemizin güvenliği, milletimizin ve devletimizin bekası için yapılan ulvi bir görevdir. Rabbim Mehmetçiğimizin yar ve yardımcısı olsun” dedi.

Ziyaret sonunda Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkanı Yılmaz Karaca, Vali Ömer Faruk Coşkun’a plaket takdim etti. Vali Coşkun da Yılmaz Karaca’ya Karatepe kilimi hediye etti.

Ali Celal KAYMAK

Yorum Gönder