banner13

banner12

banner38

banner35

Anadolu Basını Osmaniye Belediyesi Kent Müzesini Gezdi

26 Şubat 2018 Pazartesi 15:22
Bu haber 350 kez okundu

Anadolu Basını Osmaniye Belediyesi Kent Müzesini Gezdi

Anadolu Basını Osmaniye Belediyesi Kent Müzesini Gezdi
banner37
Osmaniye Belediyesi Kent Müzesi Osmaniye’den ve Türkiye’nin dört bir tarafından ziyaretçilerine ev sahipliği yapıyor. Misafirlerini içerisinde barındırdığı eserler ile tarihte yolculuğa çıkartan Kent Müzesi’ne ziyaretler her geçen gün artarak devam ediyor.

Türkiye Gazeteciler Federasyonu 56’ncı Başkanlar Konseyi toplantısının Osmaniye’de yapılmasından dolayı Türkiye’nin her bölgesinden kente gelen gazeteci cemiyet başkanları ve basın mensupları Kent Müzesini ziyaret ederek tüm eserleri ilgiyle inceledi.

Osmaniye Belediyesi Kent Müzesi görevlileri eşliğinde geniş bilgiler alarak ziyaret eden konuklar keyifli anlar yaşadılar.

Kent Müzesi ile ilgili duygularını aktaran Uzak Hayatlar programının yapımcısı ve sunucusu Ömer Aydoğdu; “Müzede farklı açılarda ve farklı ürünlerde çekimler yaptım. Televizyon programlarımda sloganım olan Bir ülkenin geleceği geçmişinde gizlidir diyorum her zaman. Ülkeyi keşfetmek istiyorsanız mutlaka Osmaniye’ye gelmeli ve kent müzesini gezmelisiniz. Ülkenin geleceği geçmişinde gizli ülkeni keşfet.” ifadelerini kullandı.

 

Yorum Gönder