banner13

banner12

banner38

banner35

Anadolu Basını Masal Parkı Gezdi

26 Şubat 2018 Pazartesi 15:09
Bu haber 371 kez okundu

Anadolu Basını Masal Parkı Gezdi

Anadolu Basını Masal Parkı Gezdi
banner37
Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti’nin organizasyonunda gerçekleşen Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF)  56’ncı Başkanlar Konseyi Toplantısı için Osmaniye’ye Türkiye’nin dört bir tarafından gelen cemiyet başkanları ve basın mensupları Masal Parkı gezdi. 

Etkinlik kapsamında Osmaniye’ye gelen TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca, yönetim kurulu üyeleri, Türkiye Gazeteciler Cemiyetleri Basın Vakfı Yönetim Kurulu Üyeleri, Anadolu Spor Gazetecileri Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri,  Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İsrafil Avcı ve yönetim kurulu üyelerine Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, Masal Park ile ilgili geniş bilgiler verdi.

Belediye Başkanı Kadir Kara’ya teşekkür eden Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca; “Osmaniye’de böylesi bir projenin hazırlanması ve hayata geçmesi gerçekten mutluluk verici. Bize kısa süreli gezimizde ülkemizin her bölgesini görme imkânı sundunuz. Masal Park, ailenizle çocuklarınızla sabah başlayıp hem Anadolu’nun dört bir köşesini inceleyip hem de doyasıya eğlenilecek mükemmel bir mekan olmuş. Bu bölge için çok önemli. Toplumun 7’den 70’ine hitap eden bu hizmetiniz için sizleri yürekten kutluyorum.” İfadelerini kullandı. 
ALİ İMAT
HABER80 GAZETESİ
www.seksenincisehir.com  

 

Yorum Gönder