banner13

banner12

banner38

banner35

ALİ İMAT SORDU: “KADİR KARA ŞEHİT CENAZESİNE KATILACAK MI?“

22 Ağustos 2015 Cumartesi 13:46
Bu haber 4399 kez okundu

“Başkanım bu günkü yerel gazetelerde şehit cenazelerine katılmadığınız yazıyor. Sizden bir açıklama bekliyoruz"

ALİ İMAT SORDU: 'KADİR KARA ŞEHİT CENAZESİNE KATILACAK MI?'
banner37
        HABER80 GAZETESİ SAHİBİ ALİ İMAT'IN KALEMİNDEN
        Son zamanlarda artan terör olaylarında Osmaniye 3 haftada 6. şehidini verdi. Hemşehrimiz Yüzbaşı Ali ALKAN Şırnak’ın Beytülşabap ilçesinde PKK’lı teröristler tarafından şehit edildi.

        Önceki beş şehit cenazesine de Ankara’dan üst düzeyde katılım olurken Osmaniye’nin MHP’li Belediye Başkanı Kadir KARA’nın sadece birine katılıp diğer 4 şehit cenazesinde ya iş yüzünden, ya da tatilde olduğu için katılmaması Osmaniyeliler tarafından tepki ile karşılanmıştı.

        3 haftada 6. şehidini veren Osmaniye yine yastayken MHP’li Belediye Başkanı Kadir Kara’nın yine şehir dışında olduğu konuşuluyor. 5 şehidimizin cenazesinden sadece birine katılıp 4 şehit cenazesine katılmayan MHP’li Kadir KARA’nın bu tavrı sosyal medyada, yerel gazetelerde hatta kendi faceBOK sayfasında bile eleştirilmiş bir cevap vermesi istenmişti.

         19 Ağustos 2015 Saat 22:30 da bir hemşehrimiz Kadir KARA’nın resmi sayfasına “Başkanım bu günkü yerel gazetelerde şehit cenazelerine katılmadığınız yazıyor. Sizden bir açıklama bekliyoruz...” diye yazmış ve cevap ummuştu. Bu hemşehrimiz hâlâ cevap bekliyor.

        Yarınki şehit cenazesine de katılmayıp tepkinin ayyuka çıkmasını istemeyeceğini düşündüğümüz ve çok iyi tanıdığımız Kadir KARA’nın yarına ertelenen şehit cenazesine katılacağını var sayıyoruz.

        Hemşehrimiz medarı iftiharımız Sayın Devlet Bahçeli Belediye Başkanlarının hazır bulunduğu bir toplantıda “Siz şehirlerimizin şehrüleminlerisiniz” diyerek işlerinin sadece imar, fen, satıl alma olmadığını bu aziz milletin acı gününde de şehrin belediye başkanı olarak bulunmaları gerektiğini ifade etmişti. Devlet bey’in bu sözünü hep kulak ardı eden Kadir KARA’nın bu sefer apar topar dönüp cenazeye katılacağını ve bir “ŞEHRÜLEMİN” gibi davranacağını düşünüyoruz. İnşallah bizi yanıltmaz. Yanıltırsa da kendi bilir.
        ALİ İMAT  


K@rdelen Haber Ajansı

Yorum Gönder