banner13

banner12

banner38

banner35

5 YILDIZLI AKREDİTE ODA OLAN OTSO, YENİLEN AKREDİTASYON SERTİFİKASINI TOBB'DE GERÇEKLEŞTİRİLEN TÖRENLE ALDI

30 Mart 2018 Cuma 10:03
Bu haber 669 kez okundu

5 YILDIZLI AKREDİTE ODA OLAN OTSO, YENİLEN AKREDİTASYON SERTİFİKASINI TOBB'DE GERÇEKLEŞTİRİLEN TÖRENLE ALDI

5 YILDIZLI AKREDİTE  ODA OLAN OTSO, YENİLEN AKREDİTASYON SERTİFİKASINI  TOBB'DE GERÇEKLEŞTİRİLEN TÖRENLE ALDI
13. Dönem’de akredite olan 18 oda/borsa ve 2 şube ile belge yenileme denetimleri tamamlanan 96 oda/borsaya, akreditasyon sertifikaları TOBB Konferans Salonu’nda düzenlenen törenle verildi.

TOBB İkiz Kuleler Konferans Salonunda gerçekleştirilen Akredite Oda/Borsa sertifika törenine, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu ve akreditasyon sertifikası almaya hak kazanan Oda ve Borsaların temsilcileri katıldı. Törene, yenilen 5 Yıldızlı Akreditasyon Belgesini almak üzere Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası'nı (OTSO) temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Murat TEKE ve Genel Sekreter Abdurrahman TÜRKOĞLU katılım sağladılar.

13. Dönem Akreditasyon Sertifika Töreni, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun açılış konuşmasıyla başladı. Afrin'de devam eden Zeytin Dalı Harekatı kapsamında hayatını kaybeden şehitlere rahmet dileyerek konuşmasına başlayan TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, nefes kredisini Cumartesi günü İzmir'de açıklayacağını ifade ederek, "Pazartesi gününden itibaren, düşük faizli imkanları üyelerimize kullandıracağız" şeklinde konuştu. Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odasına kayıtlı olan  üyelerimiz de  düşük faizli imkan sunan Nefes Kredisinden uygulanmaya başlayacağı tarihten itibaren faydalanabileceklerdir.


Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci de "Odalar ve borsalar sayesinde şirket kuruluşlarının tamamı ticaret sicilleri tarafından gerçekleştirilecek. Odalarımız, borsalarımız güçlü, biz eskisinden çok daha iyi olacağız ve pozitif yansımalarını göreceğiz" dedi.


Tüfenkci, oda başkanlarının, o ilin akil insanları olduklarını ve hayırlı hizmetler yaptıklarını dile getirerek, odaların önemine değindi.

Konuşmaların ardından gerçekleştirilen törende, hizmet kalitesini Avrupa standartlarına taşıyarak, TOBB’un 5 yıldızlı Odaları arasında yer alan Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası yenilen Akreditasyon sertifikasını; Odayı temsilen Oda Yönetim Kurulu Başkanı Murat TEKE tarafından Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ve TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun elinden aldı.

 

Yorum Gönder