banner13

banner12

banner38

banner35

OSMANİYE BELEDİYE BAŞKANI KADİR KARA İLK DEFA BÖYLE KONUŞTU

11 Ekim 2015 Pazar 03:35
Bu haber 2986 kez okundu

Milliyetçi Hareket Partisi Seçmen İletişim Merkezi bugün açıldı.

OSMANİYE BELEDİYE BAŞKANI KADİR KARA İLK DEFA BÖYLE KONUŞTU
        Milliyetçi Hareket Partisi "Osmaniye Seçmen İletişim Merkezi" partililerin katılımı ile bugün açıldı. Kuran-ı Kerim tilaveti ve İstiklal Marşı ile başlanan programda ilk olarak kürsüye MHP Merkez İlçe Başkanı Tansel Elverdi geldi.          
        ELVERDİ
 "Habur'u, 7 Haziranı, yalanı, talanı vatandaşımıza anlatmayacağız çünkü Milletimiz herşeyin farkında. Bu sebeple seçim sloganımız "Sen, Bilirsin Türkiye'm" dir" dedi.
        Daha sonra kürsüye davet edilen MHP
 Osmaniye İl Başkanı Fahri KUYULU "Milletten devlete, devletten millete bu seçim genel başkanımızı 1 Kasımda BAŞBAKAN olarak görmek istiyoruz." derken akabinde kürsüye davet edilen Osmaniye Belediye Başkanı Kadir KARA vekil adaylarının konuşmaları nedeni ile konuşmasını kısa tutacağını söyleyen Kadir KARA "ANALAR AĞLAMASIN DEDİLER VATANIN ANASINI AĞLATTILAR İŞTE BU SEÇİM O VATANIN ANASINI AĞLATANLARDAN BUGÜN ANKARA'DA TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİNİN GÖBEĞİNDE BAŞŞEHRİNDE 89 TANE VATANDAŞIMIZIN ÖLÜMÜNE SEBEP OLAN OLAYLARI ÜLKEMİZİN KAN GÖLÜNE DÖNMESİNE SEBEP OLAN YAPILAN KURTULA BİLMEMİZ İÇİN BU SEÇİM BÜROSUNDA VE BU SEÇİM DÖNEMİNDE YAPACAĞIMIZ ÇALIŞMALAR VESİLESİ İLE HAYIRLI SONUÇLAR ALACAĞIMIZA İNANIYORUM BİR CÜMLE İLE SÖZÜMÜ TAMAMLAMAK İSTİYORUM BEN ONU BEŞİ ANLAMAM BU BÜRODAN HÜKÜMET ÇIKACAK" diyerek kürsüden indi.
        Daha sonra kürsüye çıkan Milletvekili adayları Ahmet CANLI ve Adnan SARIDOĞAN kendilerini anlatan kısa bir konuşmanın ardından kürsüye son olarak MHP Osmnaiye Milletvekili ve Milletvekili Adayı Ruhi ERSOY çıktı.
        Ruhi ERSOY yaptığı konuşmada "Bugün yaşanan olay neticesinde dünyanın hiçbir yerinde MİT müsteşarı, İl Emniyet Müdürü koltuğunda oturamaz. Devletin istikbalini şahıslara indirgerseniz sonuç kaçınılmaz olur." dedi. Daha sonra SEÇMEN İLETİŞİM MERKEZİnin kurdelası kesilerek hizmete açıldı.
       
 ALİ İMAT 
        HABER80 VE KADİR GAZETELERİ SAHİBİ


K@rdelen Haber Ajansı

Yorum Gönder