banner13

banner12

banner38

banner35

ALİ İMAT'TAN BAŞKAN KADİR KARA'YA “BU YAPTIĞIN SAYGISIZLIK DEĞİL Mİ KADİR KARA?“

17 Ağustos 2015 Pazartesi 15:46
Bu haber 3528 kez okundu

BU YAPTIĞIN SAYGISIZLIK DEĞİL Mİ KADİR BAŞKAN?

ALİ İMAT'TAN BAŞKAN KADİR KARA'YA 'BU YAPTIĞIN SAYGISIZLIK DEĞİL Mİ KADİR KARA?'
banner37
      Cennet yurdumuz ve dolayısı ile bereketli dağların eteklerinde kurulan bu nadide şehir son günlerde artan terör olayları ve hadiseleri ile zor günler geçiriyor.

      Osmaniye olarak terör olaylarına son 14 günde 5 evladımızı şehit verdik.


      Şehit cenazelerine mevcut hükümet protesto ihtimaline karşı yinede üst düzeyde katıldı yani mutlaka bir bakanını Osmaniye’mize gönderdi.  

      Hadi hemşehrimiz Devlet Bey çok yoğun kabul ediyoruz katılamadı hiç birine en azından bir genel başkan yardımcısını gönderip katılım sağlayabilirdi.

      Hadi ondanda vaz geçtik mevcut Belediye Başkanı Kadir KARA neden şehit cenazesinin sadece birine katıldı diğer dördüne katılmadı. Allah aşkına bir belediye başkanı düşünün hep Osmaniye dışında. Cevap hemen hazır Osmaniye için çalışıyor. İkinci seçimin üzerinden 1,5 yıl geçti Allah aşkına ne yaptı bu süre içerisinde. Diyelim ki Osmaniye’miz için Osmaniye dışında kabul yerinede bir belediye meclis üyesini BAŞKAN VEKİLİ olarak bırakıp gitti. Bu BAŞKAN VEKİLLERİ Allah razı olsun şehit cenazelerine katıldı. Pekala, BELEDİYE BASIN YAYIN neden bunu haber yapıp DÜRÜST BELEDİYE BAŞKANI KADİR KARA’nın sosyal medyadaki hesaplarında faceBOK’ta falan paylaşmadılar. Lütfen bu vesile ile DÜRÜST KADİR KARA’nın sosyal medyadaki hesaplarına hani “RESMİ SAYFAMDIR. SOSYAL MEDYADA BU HESAPLAR DIŞINDA HİÇBİR BEYAN, SÖZ VE DEĞERLENDİRMEYE İTİBAR ETMEYİNİZ” yazısını gözümüze soktuğu sayfalara bakın bakalım BAŞKAN VEKİLİ ile alakalı hangi haberler var. Mesela bugün itibarı ile 10 gündür şehir dışında bu 10 gün içerisinde 2 şehit cenazesine onun yerine Belediye Meclis Üyesi Mithat ŞEKER “BAŞKAN VEKİLİ” sıfatı ile katıldı. Bunun haber değeri yok mu? Ha keza 2 şehit cenazesine de başka bir belediye meclis üyesi DÜRÜST KADİR KARA’yı temsilen katılmışlardı. Yapılan uygulama doğru ise “Kİ DOĞRUDUR” Belediye Başkanı iş takibi için şehir dışına çıkabilir hatta tatile bile gidebilir. O zaman sosyal medyada neden Kadir Kara bu şehirde havası verilmeye çalışılıyor. Adam şehir dışında veya tatilde park önünde şurada burada resim ve haberler. Bunlar çok basit hareketler DÜRÜST KADİR KARA. Bir insana BAŞKAN VEKİLİ sıfatını veriyorsan önünü aç, samimi ol. Tamam senden habersiz “BELEDİYEDE KUŞ BİLE UÇMAZ”. Ya haberin yok senden habersiz “TUVALETLERDEN PİS KOKULAR GELİYOR” Hiç telekomünikasyon yolu ile ulaşıp sana demediler mi? Sahi kokunun gereğini yaptın mı? Açıkla DÜRÜST KADİR KARA.

     
ALİ İMAT
      HABER80 VE KADİR GAZETELERİ SAHİBİ    

 


K@rdelen Haber Ajansı

Yorum Gönder