banner13

banner12

banner38

banner35

ALİ İMAT'IN KALEMİNDEN: “OSMANİYE BELEDİYE BAŞKANI KADİR KARA TEMİZLİK İŞÇİLERİ İLE BAYRAMLAŞMIŞ, KEŞKE HELALLAŞSAYMIŞ“

24 Eylül 2015 Perşembe 12:29
Bu haber 3571 kez okundu

Sen ki bu işçilerin tam 5 yıldır yıllık izinlerini vermiyorsun, kullandırmıyorsun yani haklarını hukuklarını vermeyerek çiğniyorsun.

ALİ İMAT'IN KALEMİNDEN: 'OSMANİYE BELEDİYE BAŞKANI KADİR KARA TEMİZLİK İŞÇİLERİ İLE BAYRAMLAŞMIŞ, KEŞKE HELALLAŞSAYMIŞ'
        ALİ İMAT'IN KALEMİNDEN:
        “OSMANİYE BELEDİYE BAŞKANI KADİR KARA TEMİZLİK İŞÇİLERİ İLE BAYRAMLAŞMIŞ, KEŞKE HELALLAŞSAYMIŞ“ 

        Kurban Bayramı'nın ilk günü Osmaniye'mizin şehrül emini Sayın Kadir KARA temizlik ve olası durumlar için nöbet bekleyen Osmaniye Belediyesi Temizlik İşlerindeki personel kardeşleri ile bayramlaşmış.
        Allah kabul etsin diyerek 7 Haziran seçimleri sonrası olası Ak Parti - MHP koalisyon ihtimali öncesi hemşehrimiz, medarı iftiharımız Milliyetçi Hareketin Dürüst Lideri Sayın Devlet Bahçeli'nin söylediği bir söze geliyoruz "HESAPLAŞMA OLMADAN HELALLEŞME OLMAZ" bu söz kitaplık hacimde muhteşem bir söz.
        Bu sözün kıymeti harbiyesini geçen gün MHP'nin Osmaniye adaylarını tanıtımı sırasında 2. sıra adayı Ruhi ERSOY aslında verdiği örnek ile en güzel açıklamayı getirdi. O güne dönelim dün MHP'nin aday tanıtım toplantısında Ruhi Bey ne demişti: "Hükümet olduk geldik, bütçe görüşmesi yapıldı. Aralık ayında CHP getirdi Rıza Sarraf'ın dosyasını teklif etti. Devlet Bahçeli, Ruhi Ersoy bütün bunların içerisinde o teklif görüşülürken ne diyecek susacak meclise mi girmeyecekti? Ya da Rıza'nın dosyası açılmasın diye el kaldırdığında BU ACEM PİÇİNDEN KAÇ MİLYON DOLAR ALDIN LAN diye benden hesap sormayacak mıydınız?" evet kelimesi kelimesine Ruhi Bey böyle dedi.
        Eğer hesaplaşmadan helalleşme yoluna gidersen bu son elbette kaçınılmazdır. Ben Hemşehrim gibi düşünüyorum arasında sorun olan partilerin HESAPLAŞMA OLMADAN HELALLEŞME YOLUNA GİTMESİNİ mahzurlu buluyorum. Ve Devlet Bey'in bu sözünün altına imzamı atıyorum.
        Şimdi Bayram vakti alın terleri, emekleri her şeyleri Kadir KARA'ya emanet olan temizlik işlerinde çalışan çalışan kardeşlerime o kardeşlerim ile dürüst lider Devlet Bey'in emanetçisi, şehrül emini Kadir KARA'nın bayramlaşmalarına dönelim. 

        Ey Kadir KARA! 
        Sen ki bu işçilerin tam 5 yıldır yıllık izinlerini vermiyorsun, kullandırmıyorsun yani haklarını hukuklarını vermeyerek çiğniyorsun. 
        Sabir taşı olsa çatlar. 
        Bu işçiler dayanamıyor seni BİMER'e şikayet ediyorlar. BİMER müfettiş gönderiyor. Müfettişten zılgıtı yiyince bu işçi kardeşlerime hani alın teri, emeği herşeyi önce Devlet BAHÇELİ'ye sonra sana emanet olan bu kardeşlerime bu yıl ki yıllık izinlerini veriyorsun. 
        Ya vermediğin 5 yıl ne olacak. 
        Sana tekrar nasıl bir koltukta oturduğunu hatırlatayım. 
        Sen ülkücü harekete ilk şehidini vermiş bir şehrin belediye başkanısın. 
        Sen ülkücü harekete ikinci liderini hediye etmiş bir şehrin belediye başkanısın. Sen Türkiye'nin en dürüst liderlerinden biri hemşehrimiz, medarı iftiharımız Sayın Devlet BAHÇELİ'nin ağzından "Sizler bizim şehrül eminlerimizsiniz" iltifatına mazhar olmuş bir belediye başkanısın TİTRE VE KENDİNE GEL. KİMSENİN HAKKINI VE HUKUKUNU ÇİĞNEYEREK KİMSEYE ZULMETME. DEVLET BEY DUYARSA KIZAR BENDEN SÖYLEMESİ.
       
ALİ İMAT
        HABER80 VE KADİR GAZETELERİ SAHİBİ 

Yorum Gönder