banner13

banner12

banner38

banner35

ALİ İMAT'IN KALEMİNDEN: “OSMANİYE BELEDİYE BAŞKANI KADİR KARA, ESNAF, BAYRAMLAŞMA VE KALDIRIM İŞGALİ“

23 Eylül 2015 Çarşamba 21:48
Bu haber 3482 kez okundu

Bayram arefesi mutlu şehrin gayet mutlu belediye başkanı Kadir Kara çarşı esnafını 4 koruması ile gezdi.

ALİ İMAT'IN KALEMİNDEN: 'OSMANİYE BELEDİYE BAŞKANI KADİR KARA, ESNAF, BAYRAMLAŞMA VE KALDIRIM İŞGALİ'
banner37
        ALİ İMAT'IN KALEMİNDEN:
        “OSMANİYE BELEDİYE BAŞKANI KADİR KARA, ESNAF, BAYRAMLAŞMA VE KALDIRIM İŞGALİ“

        Bayram arefesi mutlu şehrin gayet mutlu belediye başkanı Kadir Kara çarşı esnafınını gezerek esnaf kardeşlerine hayırlı işler dolayısı ile hayırlı kaldırım işgalleri dilerken çarşı alışverişinde bulunan hemşehrilerinin bayramını tebrik etti. Buraya kadar her şey normal.
        Şehrin belediye başkanı yani hemşehrimiz, medarı iftiharımız Devlet Bahçeli'nin Osmaniye'sinin Belediye Başkanı şehri gezmiş dedik ya buraya kadar her şey norm
al.
        Anormal olan Kadir Kara'nın bayramdan bayrama çarşı merkezine ayağının değmesi. Keşke Kadir Başkan bayram alışverişini Adana veya Mersin'de yapmasa da aile efradı ile çarşı merkezindeki esnaf kardeşlerimizden yapsa bunu esnaf kardeşlerimi düşündüğüm için yazmıyorum.
        Şunun için ifade ediyorum. Ailesi ile, çocukları ile hatta torunu ile çarşıya çıksında görsün ailesi ile çarşı pazar gezen alışveriş yapmaya çalışan insanların neler çektiğini trafik keşmekeşi, kaldırım işgali, çer-çöp vs. Kadir Başkan bazı şeyleri kanıksamış.
        Örneğin 2014 seçimi öncesi idi mahalle muhtarları kaldırım işgalinden rahatsızlıklarını ifade etmişlerdi Kadir Başkan "Seçim öncesi bana oy kaybettirir seçim sonu söz" demişti.
        Hatta bir bayan benim yanımda kahvelerin, dükkanların önünde oturanlardan rahatsız olduklarını bazı yerlerde yola inip ilerlemek zorunda kaldıklarını anlatmıştı Başkan onuda "Olur mu öyle şey, hemen ilgileniyorum" demişti daha ilgilenecek. Buraya kadar olan "SÖZ" deyip ilgilenmediği dolayısı ile insanları kandırdığı kısım.
        Şimdi kanıksadığı kısma gelelim. Kadir Başkan'ın insanları savsaklamak için ilgileniyormuş havası verdiğine bakmayın kaldırım işgali ile alakalı düşüncesi şu.
        Bu şehirde Kadir Kara'yı en iyi tanıyan gazeteci olarak yazıyorum "Kaldırım işgali esnaf kardeşlerimiz için kültür olmuş bunu kaldırmak imkansız" şehrin en büyük sorununa "kültür" olarak bakan bir şehrül eminin çözmesi mümkün görünmüyor. Kaldırım işgaline dair yazacağım şimdilik bu kadar olsun.
        Kendi memleketinde çarşı içinde esnaf kardeşleri ile bayramlaşmasını 4 koruması ile yapmasını ise kamuoyunun takdirine bırakıyorum.
        Neden ve kimden korkuyorsun Kadir Başkan?
       
ALİ İMAT
        HABER80 VE KADİR GAZETELERİ SAHİBİ

K@rdelen Haber Ajansı

Yorum Gönder