banner13

banner12

banner38

banner35

ALİ İMAT'IN KALEMİNDEN: “DEVLET BEY“ UYARIMIZ İŞE YARADI

22 Ağustos 2015 Cumartesi 15:35
Bu haber 3528 kez okundu

Devlet bey uyarımız işe yaradı Belediye Başkanı Kadir KARA “ki kendisi şehit çocuğudur” apar topar şehre döndü ve şehit evine giderek taziyede bulundu.

ALİ İMAT'IN KALEMİNDEN: 'DEVLET BEY' UYARIMIZ İŞE YARADI
        ALİ İMAT'IN KALEMİNDEN
      Osmaniye’mizin MHP’li Belediye Başkanı Kadir KARA’nın son 3 haftada toprağa verdiğimiz 5 şehit cenazesinden sadece birine katılıp diğer 4 cenazeye katılmaması üzerine “KADİR KARA ŞEHİT CENAZESİNE KATILACAK MI?” diye sormuştuk. Yazının sonunda da kendisinin Devlet bey’in hemşehrisi olduğunu hatırlatıp  “Hemşehrimiz medarı iftiharımız Sayın DEVLET BAHÇELİ Belediye Başkanlarının hazır bulunduğu bir toplantıda “Siz şehirlerimizin şehrüleminlerisiniz” diyerek işlerinin sadece imar, fen, satıl alma olmadığını bu aziz milletin acı gününde de şehrin belediye başkanı olarak bulunmaları gerektiğini ifade etmişti. Devlet bey’in bu sözünü hep kulak ardı eden Kadir KARA’nın bu sefer apar topar dönüp cenazeye katılacağını ve bir “ŞEHRÜLEMİN” gibi davranacağını düşünüyoruz. İnşallah bizi yanıltmaz. Yanıltırsa da kendi bilir.” İnşallah bizi yanıltmaz demiştik.

        Devlet bey uyarımız işe yaradı Belediye Başkanı Kadir KARA “ki kendisi şehit çocuğudur” apar topar şehre döndü ve şehit evine giderek taziyede bulundu. Kadir KARA çok iyi tanıdığımız bir siyasetçi nerede nasıl hareket edeceğini Allah’ın izni ile biliyoruz. Bizi yanıltmayıp şehidine VEFA gösterdiği için teşekkür ediyoruz.
        ALİ İMAT  

 


K@rdelen Haber Ajansı

Yorum Gönder