banner13

banner12

banner38

banner35

AK PARTİ, ADAY TANITIM PROGRAMI DÜZENLEDİ

29 Eylül 2015 Salı 13:59
Bu haber 2956 kez okundu

AK Parti Osmaniye İl Teşkilatı tarafında bayramlaşma ve aday tanıtım programı düzenlendi.

AK PARTİ, ADAY TANITIM PROGRAMI DÜZENLEDİ
banner37
      AK Parti Osmaniye İl Teşkilatı tarafında bayramlaşma ve aday tanıtım programı düzenlendi.
     Parti binasında düzenlenen törene Ak Parti Osmaniye İl Başkanı Hamza Tor, Milletvekilleri Suat Önal, Mücahit Durmuşuoğlu, Milletvekili Adayları, Mehmet Remzi Coşkun, Abdullah Belet, Ak Parti'li Belediye Başkanları, Parti yöneticileri ve partililer katıldı.

     Adayların tanıtımının yapıldığı etkinlikte konuşan AK Parti İl Başkanı Hamza Tor, kurban bayramını kutladı.

     Seçim çalışmalarına hız verildiğini aktaran Tor, “Ülkemiz yeni bir seçim atmosferine girdi. Daha büyük bir heyecan ve tempo ile AK Parti teşkilatı olarak 1 Kasım seçimlerinde tek başına iktidar hedefiyle yoğun bir çalışma temposuyla seçime hazırlanacağız. Buna hazırız. Her insanımıza ulaşacak ve partimizi desteklemesi, istikrarı desteklemesi için oy isteyeceğiz. Bu anlamda hepimize büyük görev düşüyor” dedi.

     AK Parti milletvekili ve milletvekili adayı Dr.Suat Önal, partililerin bayramını kutlayarak, seçim çalışmalarının başladığını anlattı.

     Üzerlerinde büyük bir sorumluluk olduğunu, bir ay boyunca yoğun bir çalışma temposu içerisinde olunacağını aktaran Önal, “Ülkemize hükümetimiz döneminde tarihin en büyük hizmetleri yapılmıştır. İstikrar çok önemlidir. Bu anlamda 1 Kasım seçimleri çok önemlidir. İstikrarın sürmesi, yatırımların devamı için kapı kapı dolaşıp, her vatandaşımızla görüşerek destek istemeliyiz. Bunu başarabilecek bir teşkilatız. AK Parti’nin seçimden zaferle ayrılacağından kuşkumuz yok” diye konuştu.

     AK Parti milletvekili ve milletvekili adayı Mücahit Durmuşoğlu, Türkiye’nin önemli bir süreçten geçtiğini, 1 Kasım seçimlerinin dönüm noktası olduğunu kaydetti.

     AK Parti kadrolarının seçimden zaferle çıkacağına inandığını anlatan Durmuşoğlu, “Biz güçlü bir aileyiz. Önümüzde önemli bir seçim var. Titizlikle ve çok çalışarak başarıya ulaşacağımıza inanıyorum” dedi.  

 

 

 

Yorum Gönder