banner13

banner12

banner38

banner35

Vali Coşkun, Kadirli’de Şehitlerimizin Ailelerini Ziyaret Etti

02 Şubat 2018 Cuma 11:35
Bu haber 1199 kez okundu

Vali Coşkun, Kadirli’de Şehitlerimizin Ailelerini Ziyaret Etti

Vali Coşkun, Kadirli'de Şehitlerimizin Ailelerini Ziyaret Etti
banner37

Vali Ömer Faruk Coşkun, Kadirli’de Şehidimiz Polis Memuru Gökhan Büyükarslan, Şehidimiz Bakım Uzman Çavuş Harun Saltalı, Şehidimiz Polis Memuru Fatih Mehmet Zorlu ve Şehidimiz Jandarma Uzman Çavuş Hakan Aktürk’ün ailelerini evlerinde ziyaret etti. Vali Coşkun’un ziyaretlerinde İlçe Kaymakamı Tamer Orhan, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Tamer Bilacan, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hamit Coşkun da yer aldı.

Şehitlerimizin aileleri ile bir süre sohbet ederek, baş sağlığı ve sabır dileklerini ileten Vali Coşkun, “Bugün, şehitlerimizden bizlere birer emanet olan ailelerimizin hatırlarını sormak ve herhangi bir sıkıntıları olup olmadığını öğrenmek için ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Şehitlerimizin ailelerinin her zaman başımızın üzerinde yeri var; gönlümüz kapımız daima onlara açık. Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyorum” diye konuştu.

Ziyaret sırasında şehitlerimiz için Kuran-ı Kerim okunarak dua edildi. Vali Coşkun, ziyaretlerinin sonunda şehitlerimizin ailelerine “Vatan Size Minnettardır” yazılı duvar saati hediye etti. Şehitlerimizin aileleri, Vali Ömer Faruk Coşkun ve protokol mensuplarına ziyaretleri nedeni ile teşekkür ettiler.

Programının devamında, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kadirli Şubesi’ni de ziyaret eden Vali Ömer Faruk Coşkun, Dernek Başkanı Tayfun Çiftçi’den çalışmaları hakkında bilgi aldı. Dernek’te bulunan şehit aileleri ile de bir süre sohbet eden Vali Coşkun, Derneğe “Vatan Size Minnettardır” yazılı duvar saati hediye etti.

Vali Ömer Faruk Coşkun, Kadirli’deki programının ardından ilçeden ayrıldı.
ALİ İMAT
HABER80 GAZETESİ
www.seksenincisehir.com 

 

Yorum Gönder