banner13

banner12

banner38

banner35

Vali Coşkun, Düziçi İlçesinde Şehitlerimizin Ailelerini Ziyaret Etti

19 Şubat 2018 Pazartesi 12:25
Bu haber 959 kez okundu

Vali Coşkun, Düziçi İlçesinde Şehitlerimizin Ailelerini Ziyaret Etti

Vali Coşkun, Düziçi İlçesinde Şehitlerimizin Ailelerini Ziyaret Etti
Vali Ömer Faruk Coşkun, Şehidimiz Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Mehmet Burak Demirci ve Şehidimiz Komiser Mustafa Sarı’nın ailelerini Düziçi ilçesindeki evlerinde ziyaret etti. Vali Coşkun’un ziyaretlerinde İlçe Kaymakamı Mustafa Koç, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Tamer Bilacan, Düziçi Belediye Başkanı Ökkeş Namlı, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Gök ve Belde Belediye Başkanları da yer aldı.

Şehitlerimizin aileleri ile bir süre sohbet eden Vali Coşkun, ziyaretlerini şehitlerimizin ailelerinin hatırlarını sormak, herhangi bir sıkıntıları olup olmadığını öğrenmek için gerçekleştirdiklerini ifade ederek, “Tüm şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet, yakınlarına da sabırlar diliyorum. Şehitlerimize minnettarız, onların aileleri bizlere birer emanettir. Bizler de bu kıymetli emanete her daim sahip çıkacağız. Gönlümüz ve kapımız onlara her zaman açıktır” diye konuştu.

Ziyaret sırasında şehitlerimiz için İlçe Müftüsü Ramazan Sancak tarafından Kuran-ı Kerim okunarak dua edildi. Vali Coşkun, ziyaretlerinin sonunda şehitlerimizin ailelerine “Vatan Size Minnettardır” yazılı duvar saati hediye etti. Şehitlerimizin aileleri, Vali Ömer Faruk Coşkun ve protokol mensuplarına ziyaretleri nedeni ile teşekkür ettiler.

Yorum Gönder