banner13

banner12

banner38

banner35

Vali Bey, Düziçi İlçesinde Muhtarlarla Bir Araya Geldi

19 Şubat 2018 Pazartesi 12:21
Bu haber 1191 kez okundu

Vali Bey, Düziçi İlçesinde Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Vali Bey, Düziçi İlçesinde Muhtarlarla Bir Araya Geldi
banner37
      Vali Ömer Faruk Coşkun, Düziçi ilçesinde köy ve mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Düziçi Karacaoğlan Kültür Merkezi Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıya Vali Coşkun’un yanı sıra Düziçi Kaymakamı Mustafa Koç, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Tamer Bilacan, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Altun, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Yanık, İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü İbrahim Sağlam, Düziçi Belediye Başkanı Ökkeş Namlı, belde belediye başkanları, ilçe kurum müdürleri ve il genel meclisi üyeleri de katıldı.
      Toplantının ilk konuşmasını yapan Düziçi Kaymakamı Mustafa Koç, toplantının hayırlı olmasını temenni ederek, “Yurtiçinde ve yurtdışında, özellikle Afrin’de terör örgütleri ile devletimizin bekası için kahramanca mücadele eden silahlı kuvvetlerimizin, güvenlik güçlerimizin muzaffer olmasını Yüce Rabbimizden niyaz ediyoruz. Tüm bu mücadelede şehit olan güvenlik güçlerimize Allah’tan rahmet, şerefli gazilerimize acil şifalar diliyorum” dedi. Kaymakam Mustafa Koç, sözlerinin devamında Düziçi ilçesinin yol ve su durumu ile kamu yatırımları hakkında bilgi verdi.
      Daha sonra konuşan Vali Ömer Faruk Coşkun ise, düzenlenen toplantının Düziçi ilçesindeki kamu hizmetlerinin koordinasyonuna yönelik yapıldığını ifade ederek, “Toplantımızda, özellikle kırsal alanda yapılan yatırımların koordinesini gerçekleştirmek amacıyla muhtarlarımızın sorun ve taleplerini alacağız, bunlara çözüm getirmeye çalışacağız. Toplantımızın ilçemiz adına hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi. Vali Coşkun sözlerini “Zeytin Dalı Harekâtında, terörle mücadele eden Silahlı Kuvvetlerimizin mansur ve muzaffer olmasını Rabbimden niyaz ediyorum. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize acil şifalar diliyorum” diyerek bitirdi.
      Açılış konuşmalarının ardından, köy ve mahalle muhtarları talep ve sorunlarını dile getirdiler. Muhtarlar, sorun ve taleplerini iletme fırsatı buldukları toplantının düzenlenmesinden dolayı Vali Ömer Faruk Coşkun ve Düziçi Kaymakamı Mustafa Koç’a teşekkür ettiler.
      Vali Ömer Faruk Coşkun toplantının sonunda yaptığı konuşmada, toplantıya katılım ve katkılarından dolayı herkese teşekkür ederek, “Bizler de sizlerin ilettiği sorunları en kısa zamanda çözmeyi, talepleri bir an önce karşılamayı arzu ediyoruz. Gayretimiz bu yönde. Ancak tüm bunların hepsi bütçe imkânlarımız içerisinde gerçekleştirilebiliyor. Bu nedenle talep ve sorunlar arasında acil olanları öncelikli olarak gerçekleştireceğiz. Diğer taleplerin ise peyderpey karşılanması için gayret göstereceğiz” diye konuştu.
      Vali Ömer Faruk Coşkun toplantının ardından Düziçi esnafını ziyaret ederek, bir süre sohbet etti. Kendilerine ‘hayırlı ve bol kazançlar’ dileyen Vali Coşkun’a esnaflar da ziyareti için teşekkür ettiler.

 

Yorum Gönder