banner13

banner12

banner38

banner35

TÜMSİAD’tan eski yöneticilere AHDE VEFA

26 Şubat 2018 Pazartesi 15:36
Bu haber 1847 kez okundu

TÜMSİAD’tan eski yöneticilere AHDE VEFA

TÜMSİAD'tan eski yöneticilere AHDE VEFA
banner37
Tüm Sanayici ve iş adamları Derneği Osmaniye Şubesi, Mercan Restoranda vermiş olduğu yemekte, bir önceki dönem yönetimde olup, bu yıl yönetimde bulunmayan, Yücel Abidinoğlu, Hakan Baykal, Kadir Erzurumlu, İsmail Kaplan, Adem Aydın, Necati Karşıt, Nazım İlter’e kattı ve katılımlarından dolayı plaket taktim etti.

Mercan Restoranda gerçekleşen Törende bir konuşma yapan Tümsiad Osmaniye Şube Başkan Yardımcısı Halit Ata şunları şöyledi; "Sevgili Tümsiad ailesinin değerli üyeleri, katılımınızla onurlandırdınız hepinize teşekkür ederiz. Biz büyük bir hizmet halkasının fertleriyiz. 1400 yıllık kadim bir tasavvuf geleneğinin öğretisini, hayatına şiar edinmiş neferleriz. Bu çatı altında aslolan, Millete ve Ümmete hizmet etmektir. Mamafih durmaksızın işleyen bu herbir çarkın konumları değil, bizatihi varlıkları değerlidir. Geçen dönem yönetimde hizmetlerini esirgemeyen bazı arkadaşlarımız, bu yeni dönemde daha taze kanlara bayrağı büyük bir onurla devretmektedirler. Bu bir bayrak yarışıdır. Aslolan menzile ulaşma yolundaki yarıştır. Hepimiz bu hizmetlere omuz vermeyi en büyük paye addediyoruz. Makam, mevki vesaire hepsi hizmet yolunda sadece bir araçtan ibarettir. Hepinizin bu anlayışta olduğuna tüm kalbimle inanıyor ve hatta biliyorum. Tüm emeği geçen arkadaşlara teşekkürü bir borç bilirken yeni görev alan arkadaşlara da gönülden başarılar diliyorum." dedi.

Tümsiad Osmaniye Şube Başkanı Murat Özkardeş yaptığı konuşmada Tümsiad olarak ile değer katan Tümsiad üyesi iş adamı arkadaşlarıma Katkı ve katılımlarından dolayı teşekkür ediyor, hizmetlerinin devamını temenni ediyorum dedi.

Semerkant vakıf başkanı Oğuzhan Baykal’da törende hazır bulundu.

Yorum Gönder