banner13

banner12

banner38

banner35

Osmaniye İŞKUR, Kadirli’de işveren ziyaretleri gerçekleştirdi

09 Mart 2018 Cuma 17:48
Bu haber 1210 kez okundu

Osmaniye İŞKUR, Kadirli’de işveren ziyaretleri gerçekleştirdi

Osmaniye İŞKUR, Kadirli'de işveren ziyaretleri gerçekleştirdi
Osmaniye Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü yetkilileri Kadirli ilçesinde faaliyet gösteren işyerlerini ziyaret ederek İŞKUR’un sunduğu hizmetler ve mevzuat hakkında işverenlere bilgi verdi. Bu kapsamda Osmaniye İŞKUR İl Müdürü Ahmet Altunkaynak, Müdür Yardımcısı Hacı Akkoyun ve Kadirli Hizmet Merkezinde görevli memur Ahmet Direk, Sissan Tarım Aletleri ve Meridyen Vida Cıvata firmasını ziyaret etti.

Vatandaşlarımıza ve işverenlerimize daha etkin hizmet sunabilmek amacıyla işverenleri belirli aralıklarla ziyaret eden Osmaniye İŞKUR, mevzuat çerçevesinde işverenleri bilgilendirirken aynı zamanda çalışmaları da yerinde gördü. Firma çalışanları fabrikanın üretim yerlerini İŞKUR yetkililerine gezdirerek işyerleri hakkında bilgi verdi.

Osmaniye İŞKUR İl Müdürü Ahmet Altunkaynak, işveren ziyaretlerinin önemine değinerek şunları söyledi: “Ziyaretler sırasında, istihdama ilişkin işverenlerden aldığımız görüş, öneri ve talepler İŞKUR hizmetleri ile uyguladığımız kurs ve programlarda bizlere yön veriyor. Vatandaşlarımıza daha nitelikli hizmet sunabilmek için işveren ziyaretlerini önemsiyor ve  sürekli olarak bu tür ziyaretleri gerçekleştirmeyi planlıyoruz.

 

 

Yorum Gönder