banner13

banner12

banner38

banner35

OSMANİYE'DE GENÇLER BİLİŞİMDE DEVLEŞİYOR

08 Ekim 2015 Perşembe 04:13
Bu haber 3515 kez okundu

OKÜ’nün ‘Gençler Bilişimde Devleşiyor’ projesini sözleşmesi imzalandı

OSMANİYE'DE GENÇLER BİLİŞİMDE DEVLEŞİYOR
      Osmaniye Valiliği’nce, Sosyal Destek Programı (SODES) kapsamında projeleri kabul edilen Kamu Kurumları ve Sivil Toplum Kuruluşları ile sözleşme imzalama töreni Valilik Proje Koordinasyon Merkezi’nde düzenlendi.
      Sözleşme törenine Vali Yardımcısı Alp Eren YILMAZ başkanlığında Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi (OKÜ) Rektörü Prof. Dr. Orhan Büyükalaca, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Başkanı Murat Teke ve projeleri kabul edilmiş diğer Kamu Kurumu amirleri ile Sivil Toplum Kuruluşu Başkanları katıldı.
      Valilik Proje Koordinasyon Merkezinde düzenlenen törende konuşan Vali Yardımcısı Alp Eren YILMAZ, “Bu yıl Kalkınma Bakanlığımıza sunduğumuz projeler arasında 10 projemiz finanse edilmeye uygun görüldü. Toplamda 1.5 Milyon TL düzeyinde Bakanlığımız tarafından ilimize destek sağlanacak. SODES projelerinin gerek sosyo kültürel yapıya olsun gerekse istihdam alanına olsun çok zengin katkıları olmaktadır. Kabul edilen projelerimiz de genel olarak faaliyet odaklı ve istihdam geliştirici nitelikte olup projelerin ilimize hayırlı olsun” dedi.

Yorum Gönder