banner13

banner12

banner38

banner35

Osmaniye TÜGVA Sporcunun Yanında

02 Mart 2018 Cuma 13:09
Bu haber 688 kez okundu

Osmaniye TÜGVA Sporcunun Yanında

Osmaniye TÜGVA Sporcunun Yanında
Türkiye Gençlik Vakfı Osmaniye İl Temsilciliği tarafından, liselerde kurulan Medeniyet ve Düşünce Kulübü ve ortaokullarda Medeniyet ve Değerler Kulübü vasıtasıyla, dereceye giren sporcular ödüllendiriliyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan TÜGVA Osmaniye İl Temsilcisi Av. Talha Akif Gürbüz; Satranç branşında ilk defa dereceye giren Rahime Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerimize ufak da olsa bizim de bir katkımız olsun istedik, bu sebeple kendilerini ödüllendirdiklerini söyledi.

Gürbüz, “Ortaokul ve Lise koordinatörlüklerimiz okullarda kulüplerimiz vasıtasıyla sürekli öğrencilerimizle ilgileniyor, programlar yapıyorlar. TÜGVA olarak manevi, bilimsel, kültürel ve spor her alanda gençlerimizin yanındayız.” dedi.

Ayrıca Gürbüz, TÜGVA olarak şuan devam eden programlarımız ve yarışmalarımız var, Çizimlerle 40 Hadis yarışması gibi, Fanzin gibi, Genç Türkiye Kongresi gibi, Spor Akademisi gibi, Medya İletişim Okulu gibi. Tüm bu projelerin duyurularını da yapıyoruz, detaylı bilgi almak isteyen ve imkânlarımızdan faydalanmak isteyen tüm genç kardeşlerimizi haftanın 7 günü açık ve aktif olan vakıf binamıza bekliyoruz. İfadelerini kullandı.

 

Yorum Gönder