banner13

banner12

banner38

banner35

OFSAD’tan Zorkun Yaylasına Gezi Düzenlendi

28 Mart 2018 Çarşamba 12:13
Bu haber 1244 kez okundu

OFSAD’tan Zorkun Yaylasına Gezi Düzenlendi

OFSAD'tan Zorkun Yaylasına Gezi Düzenlendi
Osmaniye Fotoğraf Sanatçıları Derneği (OFSAD) tarafından, SODES (Sosyal Destek Programı) “ÇocukGözünden Osmaniye Projesi”kapsamında Zorkun Yaylası Fotoğraf Gezisi düzenlendi.

Dernek Başkanı Murat Anıl, yaptığı açıklamada, Kalkınma Bakanlığı tarafından uygulamaya konulan ilimizde Valiliğimiz tarafından koordine edine SODES ( Sosyal Destek Programı) çerçevesinde “Çocuk Gözünden Osmaniye Projesi” kapsamında planlanan gezilerimizden ilkini Zorkun Yaylasına düzenledik. Proje kapsamında fotoğraf eğitimi alan gençlerimiz ile ailelerinin katılımı ile yaptığımız gezi,Zorkun Yaylası çarşı merkez ile başladı. Şenlik tepesi, Küreci ve Mitisin bölgelerini gezen gençler, yayla evleri ile doğal güzellikleri karelediler. Bu sayede hem doğa ile iç içe oldular hem de doğal ortamda uygulamalı fotoğraf eğitim almış oldular. Tüm katılımcılar, doğal güzellikleri görmek ve fotoğraflamaktan büyük zevk aldılar."

Anıl, “Çocuk Gözünden Osmaniye Projesi” kapsamında gençlere yönelik fotoğraf eğitimlerinin devam ettiğini ve doğa yürüyüşü eşliğinde fotoğraf gezi etkinliklerinin devam edeceğini kaydetti.

Yorum Gönder