banner13

banner12

banner38

banner35

Edebiyatçı Ahmet Doğru’nun Sergisi Devam Ediyor

28 Mart 2018 Çarşamba 12:08
Bu haber 1184 kez okundu

Edebiyatçı Ahmet Doğru’nun Sergisi Devam Ediyor

Edebiyatçı Ahmet Doğru'nun Sergisi Devam Ediyor
Edebiyat Öğretmeni Ahmet Doğru’nun “Çiçeklerin çağrısından, Kudüs’ün acısına” isimli şiir ve fotoğraf sergisi yoğun ilgi görmeye devam ediyor.
Osmaniye Çukurova Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde düzenlenen şiir ve fotoğraf sergisine öğrenci ve öğretmenlerin yanı sıra Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun’un eşi Sevilay Coşkun’ da katıldı.
Şiir ve Fotoğraf sergisi ile ilgili açıklamalarda bulunan Ahmet Doğru, Serginin okul sezonu tamamlanıncaya kadar birkaç okulda daha gerçekleşeceğini söyledi.
Doğru, “Çiçeklerin çağrısından Kudüs’ün acısına ismini verdiğim şiir ve fotoğraf sergisi son zamanlarda Kudüs duyarlılığını arttırmak adına önemli olduğunun bilinmesini istiyorum. Her vatandaş Kudüs konusunda imkânları doğrultusunda tepkilerini dile getirmeli. Kudüs’ün bir simgedir. Kudüs düşerse İstanbul’un da düşer bu gerçeğini görmemiz gerekir. Bu sergi öğrencilerin toplumsal meselelere daha duyarlı olmalarına yönelik bir amaç taşımaktadır. Katılım gösteren ve desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Yorum Gönder