banner13

banner12

banner38

banner35

Ahmet Yılmaz’ın “Gönül sürgünü” gönülleri birleştiriyor

07 Nisan 2018 Cumartesi 11:44
Bu haber 832 kez okundu

Ahmet Yılmaz’ın “Gönül sürgünü” gönülleri birleştiriyor

Ahmet Yılmaz'ın 'Gönül sürgünü” gönülleri birleştiriyor
Radyo ve Tv programcısı, gazeteci yazar Ahmet Yılmaz tarafından Osmaniye Necmettin Erbakan Kız Anadolu Lisesinde ŞİİR-MUHABBET adında bir program gerçekleştirildi.

Okul salonunda ki programda şiir, gençlik, aile, vatan, sohbet ve muhabbet konularında anlatımlar yapan Ahmet Yılmaz kendi şiirlerinden örnekler sundu. Özellikle babalarla ilgili olan şiir ve 15 Temmuz gecesi için yazılmış olan bu millet şiiri büyük beğeni topladı. Öğrencilerin sorularını da cevaplandıran Ahmet Yılmaz, bir öğrencinin sorusu üzerine tüm sevgilerin ve tüm şiirlerin ilahi kaynaktan geldiğini ve ilahi aşka ulaşmak için olması gerektiğini söyledi. Katılan öğrencilere ve okul idaresine teşekkür eden Ahmet Yılmaz, bu tür etkinliklerin tüm okullarda yapılmasını arzu ettiğini dile getirdi.

Öğrencilerin büyük bir ilgi gösterdiği programın sonunda katılan tüm öğrencilere Ahmet Yılmaz’ın GÖNÜL SÜRGÜNÜ isimli şiir kitabı hediye edildi. Kitapları imzalatmak isteyen öğrencilerin heyecanı ise görülmeye değerdi. ŞİİR-MUHABBET Programının önümüzdeki günlerde farklı okullarda devam edeceği öğrenildi.

Yorum Gönder